7

97 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (91.675 OY)

Süre

2 Saat 4 Dk.

Ülke

İngiltere ABD

Senaristler

Steven Knight

KONUSU

Film birbirine aşık olan iki apayrı insanı temel alıyor. İstihbarat subayı Max Vatan 1942 yılında Kuzey Afrika’da düşman hattında savaşmaktayken, Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour ile tanışır. İkili hemen birbirlerine aşık olurlar. Londra'da tekrar bir araya geldiklerinde ise aşkları savaşın büyük baskısına direnip direnememenin sınavını vermek zorunda kalacaktır.

Brad Pitt

Max Vatan

Marion Cotillard

Marianne Bea...

Jared Harris

Frank Heslop

Simon McBurney

S.O.E. Official

Lizzy Caplan

Bridget Vatan

Matthew Goode

Guy Sangster

Anton Lesser

Emmanuel Lom...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@skynyrd yazdı...

Sal, 04 Tem 2017, 10:44 (11 ay önce)

0.1 / 10

Zemeckis dedik, bağrımıza bastık, merak ettik ama hayal kırıklığı, üzüntü ve muz kabuğu oldu. THY uçağında izledim, çeviriler bomba; God'a yaradan diyolar mesela sürekli. Öpüşmeleri ve zegz sahnelerini kesmişler hep.. olm niye bu kadar sevgisizsiniz siz, niye kesiyosunuz filmi, siz öpüşmüyo musunuz eşinizle bilmem kimle. keyifsizliğim katlandı sayenizde apron develeri..

@mamcici yazdı...

Sal, 21 Mar 2017, 22:23 (1 yıl önce)

Fena değildi. iyi hikaye, iyi oynculuk, iyi kamera. yine de Robert Zemeckis'in  2000 öncesi filmlerini daha çok beğeniyorum. (3D animasyon filmlerine hiç girmeyelim. Bir felaketti onlar.)Teknik olarak yönetmenliği tartışılmaz. Bu film için demiyorum tabi ama, bence problem yaşlandıkça mizah duygusunu yitirmiş olması. 

@serkan-aydemir yazdı...

Cmt, 04 Mar 2017, 17:21 (1 yıl önce)

7 / 10

Sanki tarihi anlatıyor.   İlk başlarda çok da beğendiğimi söylersem yalanlar havada uçuşur. Oyuncuların katkısı sayesinde anca para ediyor diye düşündüm hep. Sonra film beklediğim hale geldi. Bu durumla birlikte abartmadan izlersek filmi beğenebiliriz dedim ve beğendim. Oyuncular zaten etkileyici olunca hikaye de tadını bulunca işte izlemek hoş geldi. :) Bu tarz tarihi filmleri çok beğenmesem de bu filmi beğendim. Ha çok iyi harika izle kesin demiyorum. Sadece izle sakla bir köşede aşk tarih dram üçlemesine ihtiyacın olursa çıkartırsın yeniden.   İyi seyirler. P: 7

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Müttefik filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Müttefik filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Müttefik filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI