Güzel ve Çirkin 2017

Beauty And The Beast

7.3

79 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (164.151 OY)

Vizyon Tarihi

16 Mart 2017

Süre

2 Saat 9 Dk.

Ülke

İngiltere ABD

Yönetmen

KONUSU

Ailesine dönüş yolunda gece konaklayacak bir yer ararken yakınlardaki bir şatoyu görür. Ev sahibi ortada görünmese de her şey konuğun rahatı için ayarlanmıştır. Gitmek üzereyken, gözü bir güle ilişir ve kızının kendisinden bir gül istediği aklına gelir. Gülü kopan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze gelir ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalır. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atıldığından habersizdir... 

SPOILER

TÜM YORUMLAR (7)

@ellez yazdı...

Cmt, 02 Eyl 2017, 18:34 (11 ay önce)

8.3 / 10

Sapyoseksüel nedir?  Çirkin karekterimiz esas kızı şekspir bilgisi ile etkileyip. kütüphanesiyle kendine aşık etti. Yanlış hatırlamıyorsam animasyonda kız çok tereddüt ediyordu. Burada esas oğlanın çirkinliği hiç umrunda olmadı.

@dilanzkafka yazdı...

Cum, 23 Haz 2017, 04:27 (1 yıl önce)

Soylemiyim diyorum ama Emma Watson hiç olmuş mu oraya ya? Kendisi benim de çocukluk kahramanımdır, çok da güzel kızdır ama bence bir çok insanın hayalindeki Belle o değil. Naiflikten çok uzak, daha çok bilmiş takılan, Hermione havasından çıkamamış bir oyuncu olmuş bu filmde. Hele o son dans.. aşkla dans etmekten ziyade daha çok "bak ben dans etmeyi ne kadar iyi biliyorum " havaları.. film keyifliydi, ama Emma Watson'ı oraya bir türlü oturtamadım..

@wersolame yazdı...

Cmt, 27 May 2017, 14:58 (1 yıl önce)

3 boyutlu izlemek gibi bir gaflete düştüm , ne kimsenin yüzünü görebildim ne bir ayrıntının farkına varabildim , siyah beyaz iğrenç bir film izliyor gibiydim. 3 boyutlu izlenmese gayet güzel bir film ama 3 boyut filmi öldürdü.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Güzel ve Çirkin filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Güzel ve Çirkin filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Güzel ve Çirkin filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI