6.6

15 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (20.604 OY)

KONUSU
Amazon’da bir yıllık yılan araştırmasından dönen, zengin ama mütevazı Charles Pike, bir teknede dolandırıcı Jean Harrington ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ama bir yanlış anlama, onların kötü bir şekilde ayrılmalarına sebep olur. Jean, onu geri kazanmak için bir İngiliz kadınının kılığına gir ... Devamı
Amazon’da bir yıllık yılan araştırmasından dönen, zengin ama mütevazı Charles Pike, bir teknede dolandırıcı Jean Harrington ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ama bir yanlış anlama, onların kötü bir şekilde ayrılmalarına sebep olur. Jean, onu geri kazanmak için bir İngiliz kadınının kılığına girip ona sataşmaya başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@nickimyokbenim

8 yıl önce

7.2 / 10

Türk izleyicisi olarak konusuna pek yabancı olmadığımız hatta o hikayeleri buradan çalmışlar diyebileceğimiz bir film. 60 yıllık olduğu düşünülürse espriler biraz eski moda kaçıyor ama yine de kahkahalar atıyorsunuz. Barbara Stanwyck'in performansı ise kelimenin tam anlamıyla muhteşem. Hatta Henry Fonda yanında amatör gibi kalmış. Sonuçta izlerken keyif alacağınız bir seyirlik. Kaçırmayın derim.
SPOILER

The Lady Eve filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Lady Eve filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Lady Eve filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL