Yönetmen
|
Francis Veber
|
Senarist
|
Daniel Goldin
Joshua Goldin
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Van Dyke Parks
|
Operasyon Yöneticisi
|
Laura J. Medina
, Kelly Van Horn
, Donna Smith
|
Birim Reklamcısı
|
Shelley Kirkwood
|
İnşaat Koordinatörü
|
S. Bruce Wineinger
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Joseph P. Mercurio
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Joy Dickson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Howard A. Small
, John Yarbrough
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
John M. Stephens
|
Üretim Hizmetleri
|
Robert W. Cort
, Ted Field
, Michael Hertzberg
, Scott Kroopf
, James Moll
, Kelly Van Horn
|
Müzik
|
Van Dyke Parks
, Charles Martin Inouye
, Dan Savant
, Todd Hayen
|
Sinematografi
|
Donald E. Thorin
|
Yapım Sanatçısı
|
Stephen Marsh
|
Makyaj Sorumlusu
|
Dorothy Byrne
, Ken Chase
, Ken Diaz
, Shirley Dolle
, Tim Jones
, Todd McIntosh
|
İkinci Birim
|
Linda Brachman
, Gwyneth Horder-Payton
, David B. Householter
, Glenn Randall Jr.
, Tracy Rosenthal-Newsom
, Brian Steward
|
Senaryo Süpervizörü
|
Annie Welles
, Marion Cronin
|
Sanat Yönetimi
|
Sharleen Bright
, Horst Grandt
, Sidney H. Greenwood
, Carroll Johnston
, Patricia Klawonn
, Van C. Unger
, S. Bruce Wineinger
, Aaron Zajac
, Suzanne Feller-Otto
|
Ses
|
Charlie Ajar Jr.
, Randle Akerson
, Gregg Barbanell
, Jay Boekelheide
, Duke Brown
, Scott Burrow
, Richard Burton
, Michael C. Casper
, Mike Dobie
, Tom Gerard
, Catherine Harper
, C. Darin Knight
, Daniel J. Leahy
, Karin Roulo
, Sean Rush
, Paul Silver
, David Wolowic
, Linda Yeaney
, Steve Kohler
, Michael Magill
|
Özel Efektler
|
John Coats
, Werner Hahnlein
, Jeffrey Knott
, Joseph P. Mercurio
, John P. Mesa
, Vincent Montefusco
, Dale Newkirk
, Frank Toro
|
Görsel Efektler
|
Nick Davis
, Chris Dawson
, Tim Donahue
, Marcus Tate
, Mark Vargo
, Richard Sands
|
Kamera Teknisyeni
|
Miles Anderson
, James F. Boyle
, Daniel C. Gold
, Aaron Katz
, Al LaVerde
, Elliott Marks
, Chris Napolitano
, Edward R. Nedin
, Peter Newfield
, Harold Rabuse
, Frederic J. Smith
, Scott Sproule
, John M. Stephens
, Ty Suehiro
, Ronald Vidor
, Kurt E. Soderling
, Bobby Brown
|
Kostüm Sorumlusu
|
Van Broughton Ramsey
, Cheri Reed
, Joan Thomas
|
Editoryal Hizmetler
|
Sandy Brundage
, Lisa Linder
, Mike Stanwick
|
Mekan Yöneticisi
|
Sara Burton
, Dianne Ketchum Friedgen
, Kevin Halloran
, Bruce Lawhead
, Dow Griffith
|
Diğer
|
Judith Brown
, Craig Comstock
, Dennis Cooley
, Cindy M. Ichikawa
, Jeannie Johnson
, Lisa Lynn Kearsley
, Shelley Kirkwood
, Shari LaFranchi Blakney
, Paul Lowe
, Mark G. Mathis
, Ramon Pahoyo
, Joanie Spates
, Phyllis Thurber-Moffit
, Tonya S. Holly
, Don Orlando
, Ricardo 'Rico' Lozier
|
Diğer
|
Daniel Goldin
, Joshua Goldin
|
Dublörler
|
Michael Adams
, Clay Boss
, Tom Elliott
, Danny Epper
, Corey Michael Eubanks
, Dana Dru Evenson
, Glory Fioramonti
, Richie Gaona
, Robin Grathwol
, Shawn Patrick Lane
, William T. Lane
, Kent W. Luttrell
, Glenn Randall Jr.
, Lincoln Simonds
, Jerry Summers
, Neil Summers
, Spice Williams-Crosby
, Al Wyatt Jr.
, Bob Yerkes
, Tommy J. Huff
|
Set Sağlıkçısı
|
Terry Fisher
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Al LaVerde
|
Müzik Editörü
|
Charles Martin Inouye
|
Editör
|
Barry Dresner
, Glenn Farr
|
Set Fotoğrafçısı
|
Elliott Marks
|
Oyuncu Seçimi
|
Dianne Crittenden
, Judith Bouley
, Debbie DeRango
, Joy Dickson
, Dorian Dunas
, Barbara Harris
, Valerie McCaffrey
|
Set Dekorasyon
|
Peg Cummings
|
Görüntü Yönetmeni
|
Donald E. Thorin
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stephen Marsh
|
Set Yapım Asistanı
|
Paul Lowe
|
Negatif Kesici
|
Sandy Brundage
|
Renk Zamanlayıcı
|
Mike Stanwick
|
Butafor
|
Sidney H. Greenwood
|
Boom Operatörü
|
Sean Rush
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Kelly Van Horn
|
Set Yapımcısı
|
Kelly Van Horn
|
Yapımcı
|
Michael Hertzberg
|
Kameraman
|
Frederic J. Smith
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Mike Dobie
, Jay Boekelheide
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
David B. Householter
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Linda Brachman
|
Ortak Yapımcı
|
James Moll
|
Yapım Ses Mikseri
|
C. Darin Knight
|
Video Assist Operatörü
|
Aaron Katz
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Ken Chase
|
Makyaj Sanatçısı
|
Todd McIntosh
|
Baş Kuaför
|
Dorothy Byrne
|
Kuaför
|
Shirley Dolle
|
Dublörler Koordinatörü
|
Glenn Randall Jr.
|
Yönetici yapımcı
|
Ted Field
, Scott Kroopf
, Robert W. Cort
|
Yapım Koordinatörü
|
Lisa Lynn Kearsley
|
Genel
|
Brian Steward
, Scott Burrow
, Valerie McCaffrey
, Glenn Randall Jr.
, Barry Dresner
, Glenn Farr
|