6

18 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.7 (24.936 OY)

KONUSU

Öz güveni yüksek yeni arkadaşından ve annesinin asi geçmişinden ilham alan 16 yaşındaki utangaç bir kız, okulundaki cinsiyetçiliğe isyan eden bir dergi çıkarır.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
P

@prozactoplumu

1 hafta önce

5.5 / 10

Kitapla kıyaslandığında gerçekten berbat,yani tamam çok harika bir şey beklemiyordum ama biraz daha özenli olabilirdi en azından,bu kadar üstünkörü olmasına hiç gerek yoktu.Artı olarak kabul edilebilecek tek yanı sadece cast seçimiyidi,sonunda bir gençlik filminde estetik algısına uymak için her biri Victoria Secret meleği kadar güzel ve Calvin Klein modelleri kadar yakışıklı oyuncu kadrosu yoktu.

@ayaz55

7 ay önce

7.4 / 10

Netflix yapımıyım ben diye bağıran çok sahnesi var ama fanzinlerin bu filmde yer alması hoşuma gitti. Çerezlik bir film tabirine tam uygun

@samsaara

1 yıl önce

4.2 / 10

Filmin vermek istediği mesajlar çok iyi hatta filmin başı çok iyiydi. Tacize ve akran zorbalığına uğrayan gençler hakkında güzel başlamıştı. Vermek istedikleri mesaj iyi olsa da filmdeki mesajlar o kadar abartılmış ki her 10 saniyede bir sosyal mesaja maruz kalıyorsunuz. Doğal olarak film değil de kamu spotu izliyorum hissi veriyor. Özetle iyi niyetin bokunu çıkarmışlar.
SPOILER

Moxie filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Moxie filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Moxie filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL