0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 3.6 (141 OY)

Süre

1 Saat 31 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen

KONUSU

Uzay Kuvvetleri 2911" Türkiye'nin ilk 3D animasyon filmidir. 2911 yılında bir görev için yola çıkan "TCG Savarona" adlı Türk uzay gemisi ve mürettebatının yaşadığı büyük serüveni konu almıştır. Konusu kısaca şöyledir: Uzayın dokuzuncu sektör adıyla bilinen tehlikeli ve henüz keşfedilmemiş kısmında bulunan bir nebulanın içinden gaz ve partikül örnekleri toplamak üzere Murat kaptan komutasındaki bilim adamlarından oluşan dört kişilik küçük bir mürettebat Albatros uzay istasyonundan Savarona uzay gemisiyle ayrılarak yola çıkarlar. Bu basit gibi görünen yolculukları onların yaşamla ölüm arasında kalacakları bir savaşın tam ortasına götürecektir. Bu savaşı kazanamazlarsa tüm güneş sistemi ve insan soyu da yok olacaktır. İşte bu savaşın kaderini Murat kaptan ve mürettebatının amansız mücadelesi belirleyecektir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@ayktzn yazdı...

Çar, 30 Ara 2015, 10:02 (2 yıl önce)

İzleyenleri görsel bir şölen beklemese de film sonuna bir bakılması gerektiğini düşünüyorum. Türklerden oluşan bir ekibin yapmış olduğu film olarak bu da bir başlangıçtır. Zamanla gelişmesi dileğiyle.

@uniqueen yazdı...

Paz, 22 Mar 2015, 19:41 (3 yıl önce)

 vizyondaki ilk haftasında sadece 1 kişi izlemiş ben fragmanına dayanamadım filmi nasıl izlemiş merak ettim..yapamıyorsan başka alanlara yönel diretme emeğe paraya yazık..hadi yaptın arkadaşlar arasında izle vizyon fln senin neyine 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Uzay Kuvvetleri 2911 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Uzay Kuvvetleri 2911 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Uzay Kuvvetleri 2911 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI