6.2

85 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6 (2.010 OY)

Vizyon Tarihi

30 Ocak 2015

Süre

1 Saat 33 Dk.

Ülke

Türkiye

KONUSU

Selim, kendi kendisini küçük dünyasına hapsetmiş bir yazardır. Özgüven yetersizliğinden, pek kimseyle doğru düzgün ilişki kuramayan Selim yalnızlığına çare olarak umreden yeni dönmüş annesi Mehpare ile birlikte yaşamaya karar verir. Bir gün spor salonuna gittiğinde sakarlığı sayesinde Ayşıl adında bir kadın ile tanışır. Ayşıl hem zengin hem de herkesin jayran olacağı kadar güzel bir kadındır. Beklenmedik biçimde Ayşıl Selim’e aşık olur! Her şeyden bunalmış olan bu kadın mutluluğa giden yolun Selim’in annesi ve onun arkadaş grubundan geçtiğine inanır.. Aşk dolu bu macerada hem Selim'in hem de Ayşıl'ın başına bir seri komik olaylar gelecektir... Başrolde yer alan Engin Günaydın aynı zamanda filmin senaryosuna imza atan isim. Kadroda kendisine Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman eşlik ederken filmin yönetmeni ise Çağrı Bayrak.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (14)

@eski-takvim yazdı...

Per, 08 Şub 2018, 03:45 (4 ay önce)

leyla lydia'nın sadece sex objesi olarak yer aldığı film, gereksiz.   

@no-education yazdı...

Paz, 14 May 2017, 23:16 (1 yıl önce)

7 / 10

Romantik komedi'ye çok uzak biri olarak ben filmi çok beğendim. Engin Günaydın'ın doğal ve sıradışı oyunculuğu ile film gerçekten farklı bir boyuta taşınmış. Bazı yerlerde insan kahkalarına engel olamıyor. Bence izlenmesi gereken son yılların en güzel yerli komedi filmlerinden biri olmuş. 

@akadlar yazdı...

Sal, 25 Nis 2017, 01:34 (1 yıl önce)

film de klasik bir senaryo var fakat oyunculuklar çok iyi özellikle başroller (Engin/Leyla) filmi sırtlamışlar. olumsuz yorum yapan arkadaşlar filmi ödüllü bir film sanıyor olabilir ama değil! Çerezlik bir film izleyin ve zevk alın bu kadar. Eğer 2000 sonrası yerli komedileri sevmiyorsanız bu film size göre değil :)

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

İçimdeki Ses filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İçimdeki Ses filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İçimdeki Ses filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI