Yönetmen
|
Jon Favreau
|
Senarist
|
Jon Favreau
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ty Suite
Austin Food Truck Patron (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Birim Reklamcısı
|
John M. Pisani
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Eugene M. Bernal
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
George Black
|
Set Kostümcüsü
|
Eddie Gomez
, Lisa Marie Harris
|
Kostüm Sorumlusu
|
Sarah Lee-Taylor
, Amanda Steeley
, Lori Ellison
, Eddie Gomez
, Lisa Marie Harris
, Tabitha Johnson
, Jimmy Star
, Cassiopeia Smith
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Tabitha Johnson
|
Butafor
|
James Lee Kroning
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Charles Crivier
|
Boom Operatörü
|
Scott Jacobs
|
Görsel Efekt Editörü
|
Corinne Villa
|
Ses Donanım
|
Alex Names
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Leslie Borchert
|
Yapım Sorumlusu
|
Peggy Robinson
, Will Greenfield
, John K. Patterson
|
Ortak Yapımcı
|
John Bartnicki
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
David Kelley
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Greg Hale
|
Müzik Süpervizörü
|
Mathieu Schreyer
|
Yapım Muhasebecisi
|
Terri Greening
|
Görsel Efektler
|
Doug Spilatro
, Ryan Andersen
, Charles Baden
, Jason Donnelly
, Bryan Godwin
, Travis Wade Ivy
, Harimander Singh Khalsa
, Molly Pabian
, John Riddle
, David Van Dyke
, Gabriel Vargas
, Corinne Villa
, Tricia Barrett
, Mathias Frodin
, Ian A. Harris
, Laura Jackloski
, Shane Strickman
|
Ulaşım Şefi
|
Nathan Hardcastle
|
Operasyon Yöneticisi
|
Molly Allen
, Sheryl Benko
, Will Greenfield
, John K. Patterson
, Peggy Robinson
, Bill Wohlken
|
Teşekkürler
|
Brad Baruh
, Justin Begnaud
, Jonathan Gold
, Sandra Granovsky
, Stephen Weintraub
|
Diğer
|
Emily Alabi
, Samantha Allwinton
, Yeni Alvarez
, Ava Amundsen
, Sage Asteak
, Jax Baker
, Justin Begnaud
, Randy Bilski
, Sumner Boissiere III
, Kevin Breen
, Dottie Buck
, Joe Canik
, Benton Collinsworth
, Mike Dalager
, Jackie Eco
, Anders Erdén
, Austin Francalancia
, Marc C. Geschwind
, Terri Greening
, Tobin Hale
, Patty Harrigan
, Ash Harris
, Orlando Hurtado
, Jennifer K. Jacobs
, Jay Johnson
, Timber Kislan
, Michael Kupisk
, Christian Labarta
, Charlotte Lancaster
, Graeme Law
, James Macolino
, Le May
, Peter McGrew
, Louie Novoa
, Jordan Paley
, John M. Pisani
, Gary Raskin
, Alexander Salazar
, Brian Schaeffer
, Tiffany Renee Shreve
, Tim Swain
, James Swarbrick
, Jil Szewski
, Melinda Taksen
, Lisa Vijitchanton
, Peter Vogel
, Regina A. Warendorp
, Malcolm Washington
, Janet L. Wattles
, Lois Yaroshefsky
, Jordan Yospe
, Paul Brett
, Rachel Faulkner
, Alain Iglesias
, Robert Lamkin
, Stephen Latham
, Ian M. Stratford
, Allie Toman
, Minn Vo
, Meghan Malloy
|
Editoryal Hizmetler
|
Michael Dillon
, Maria Gonzales
, Gregg London
, Danny Miller
, Ray Morfino
, Carrie Oliver
, George Papuashvili
, Bob Schneider
, Steven J. Scott
, Heidi Tebo
, Jim Williams
, Charles Bunnag
|
Kamera Teknisyeni
|
Roberto Ballesteros
, Greg Banta
, Katarino Bueno Jr.
, Greg Capp
, Chris Carroll
, Ralph Coon
, Matt Cowan
, John Crimins
, Charles Crivier
, Christopher Cundey
, Don Devine
, Malcolm Doran II
, Andrew Fisher
, Sean Fisher
, Norris Fox
, Neil Fraser
, Tonja Greenfield
, Kevin Higgins
, Ryan Kunkleman
, Brett Laumann
, Marvin Lee
, Jim Leidholdt
, Glen Magers
, Richard Masino
, Darin Moran
, Merrick Morton
, Jorge Parra
, Sam Pearcy
, Eric Pickett
, Sean Ricigliano
, Jack Rose
, Jan Ruona
, Colin Scherr
, Don Selsor
, Bryce Shields
, Charles Simons
, Liam Sinnott
, Danny Stephens
, Barry Strickland
, Henry Tirl
, Michael Trejo
, Fred Troesken
, Jeffery J. Tufano
, Barry Williamson
, Terry Wolcott
, Aaron G. York
, Cua-Cua Apey
, Gerald Autin
, Shane E. Gros
, Marlin George
, Lamar D. Houston
|
Özel Efektler
|
Mark R. Byers
, Bruce E. Merlin
, Steve Wolf
, Donnie Dean
, Joe Klein
|
Ses
|
Ron Bedrosian
, Jonathan Borland
, Christopher Boyes
, Brian Chumney
, Thomas Giordano
, Scott Jacobs
, Ron Judkins
, Scott Levine
, Josh Lowden
, Steve Morris
, Tom Myers
, Alex Names
, Nathan Nance
, Jonathan Null
, Michele Perrone
, Christopher Scarabosio
, Michael Schmidt
, Michael Silvers
, John Simpson
, Steve Slanec
, Peter D. Smith
, Daniel Sperry
, Ryan Squires
, Greg Steele
, Gary Summers
, Nancy Truman
, David Weisberg
, David Acord
, Ryan J. Frias
, Edgar Meza
, Carlos Moreno Jr.
, Bruce Stubblefield
, Brian Tarlecki
|
İkinci Birim
|
Mark E. Brown
, Stephen P. Del Prete
, Greg Hale
, Jai James
, Melinda Johnson
, David Kelley
, Scott R. Meyers
|
Makyaj Sorumlusu
|
Natasha Allegro
, Jeri Baker
, Kate Biscoe
, George Black
, Clare M. Corsick
, Dolores Hernández
, Marie Larkin
, Mike Mekash
, Teresa Morgan
, Davy Newkirk
, Valli O'Reilly
, Peggy Semtob
, Heba Thorisdottir
, Lee Gren
|
Yapım Koordinatörü
|
Lisa Vijitchanton
|
Yapım Sanatçısı
|
Denise Pizzini
|
Sinematografi
|
Kramer Morgenthau
|
Üretim Hizmetleri
|
Molly Allen
, John Bartnicki
, Justin Begnaud
, Marina Bespalov
, Sergey Bespalov
, Mark Brooke
, James D. Brubaker
, Craig Chapman
, Roy Choi
, Philip Elway
, Jon Favreau
, Gleb Fetisov
, Jerry Fruchtman
, Peter Fruchtman
, Karen Gilchrist
, Jere Hausfater
, Olga Lesnova
, Mark C. Manuel
, Ted O'Neal
, Jason Rose
, Dylan Russell
, Anne Sheehan
, Tim Smith
, Boris Teterev
, Oleg Teterin
|
Animasyon Süpervizörü
|
Jason Donnelly
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
David Van Dyke
, Shane Strickman
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Bryan Godwin
, Steve Wolf
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
John Pollard
, Jeremy Alan Read
, Bart Brown
, Lawrence Christman
, Andrew Gersh
, Sal Sanchez
, Dave Sliwa
, David O. Whatley
|
1. Yardımcı Editör
|
Danny Miller
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Christopher Boyes
, Gary Summers
|
Kast Asistanı
|
Jason B. Stamey
, Claire Koonce
|
Yapımcı
|
Jon Favreau
, Sergey Bespalov
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Kate Biscoe
|
Yardımcı Editör
|
Gregg London
, Maria Gonzales
|
İlave Müzik
|
Lyle Workman
|
Müzik
|
Lyle Workman
, Mark Agostino
, Robert C. Bigelow
, Tanya Noel Hill
, Laura Katz
, Chris Piccaro
, Mathieu Schreyer
, Andy Ross
|
Görüntü Yönetmeni
|
Kramer Morgenthau
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Denise Pizzini
|
Makyaj Sanatçısı
|
Valli O'Reilly
, Heba Thorisdottir
, Dolores Hernández
, George Black
|
Set Dekorasyon
|
Bryan Venegas
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Bill Wohlken
, Sheryl Benko
|
Kuaför
|
Peggy Semtob
, Jeri Baker
, Natasha Allegro
, Davy Newkirk
|
Ses Tasarımcısı
|
Tom Myers
|
Kostüm Tasarımı
|
Laura Jean Shannon
|
Diyalog Editörü
|
Michael Silvers
, Steve Slanec
, Brian Chumney
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Michael Silvers
, Steve Slanec
|
Yönetici yapımcı
|
James D. Brubaker
, Scott Steindorff
, Dylan Russell
, Paul Brett
, Tim Smith
, Philip Elway
, Peter Fruchtman
, Craig Chapman
, Mark C. Manuel
, Jerry Fruchtman
, Ted O'Neal
, Karen Gilchrist
, Boris Teterev
, Jason Rose
, Molly Allen
, Anne Sheehan
, Mark Brooke
, Jere Hausfater
, Gleb Fetisov
, Oleg Teterin
, Marina Bespalov
|
Oyuncu Seçimi
|
Sarah Halley Finn
, Robin Batherson
, Barbara Harris
, Tamara Hunter
, Ellen Jacoby
, Claire Koonce
, Jason Landry
, Carla Lewis
, Marcy Punch
, Beth Sepko
, Jason B. Stamey
, Marcella Elisa Caudill
, Lacey Gordon
, Kirstie Renae
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Yapım Ses Mikseri
|
Ron Judkins
|
Editör
|
Robert Leighton
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Michael Menapace
, Brian Bailey
, John M. Batiuk
, Jeff Bova
, Michael W. Broomer
, Connie Lee Brown
, Dave Calaway
, Randy Cantor
, Phil Coppola
, Kevin Cordill
, Richard A. Davis
, Shane Greedy
, David Hamilton
, Nathan Hardcastle
, Cody Haynes
, Pirty Lee Jackson
, Janice Knox
, Steve Lewis
, Ellis Randolph
, Bea S. Rembeczky
, George A. Sack
, Gus Sardina
, Kelly Yon
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Marie Larkin
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Brett Laumann
|
Dış Sesler Editörü
|
Benjamin A. Burtt
|
ADR Editörü
|
Michele Perrone
|
Kameraman
|
Darin Moran
, Don Devine
|
Mekan Yöneticisi
|
Kei Rowan-Young
, Adam J. Cook
, Logan Cooper
, Evan Eastham
, Charles Fagin
, Barry Lacina
, Candace Mayfield
, Carlos Rey del Castillo
, David Thornsberry
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Lois Yaroshefsky
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Mark R. Byers
|
Steadicam Operatörü
|
Henry Tirl
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Tamara Hunter
|
Ses efektleri Editörü
|
Christopher Scarabosio
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Molly Allen
|
Sanat Yönetimi
|
Alicia Maccarone
, Simonette Berry
, Leslie Borchert
, Bart Brown
, Stephen P. Durante
, Adriaan Engelbrecht
, Erin Fite
, Chris Forster
, Romain Gateau
, David Hack
, Curtis Hamill
, David Holowach
, Lorri Jakubuv
, Jane B. Johnson
, Ellen King
, James Lee Kroning
, Erin McKenna
, Melissa McSorley
, Kristie Moore
, Larry Morgan
, Alexis Payment
, Jeremy Alan Read
, Virle S. Reid
, Philip Schneider
, Jonathan Shaffer
, Paul Vistocco
, Bob West
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kathy McHugh
, Carol A. Compton
|
Müzik Editörü
|
Tanya Noel Hill
|
Eş Yapımcı
|
Roy Choi
, Olga Lesnova
|
Set Fotoğrafçısı
|
Merrick Morton
|
Baş Kuaför
|
Clare M. Corsick
|
Genel
|
Cassiopeia Smith
, Robert Leighton
|