5.8

66 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.5 (118.793 OY)

Süre

1 Saat 50 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (9)

@batanga yazdı...

Paz, 06 Ağu 2017, 01:45 (10 ay önce)

Tom Cruise un paraya sıkıstıgına delalet bir film. 5000 yillik mumyayi sanayi isi zincirle baglanmis gorunce kapattim gitti. Herhangi bir mecrada uste para veriyorlarsa gidip izleyin ama telefon yaninizda olsun,facebook falan takilirsiniz. Cekilecek cile degil.

@suranur yazdı...

Pzt, 31 Tem 2017, 15:09 (10 ay önce)

denişik bir mumya filmi olmuş. hoşş.

@barisba yazdı...

Çar, 19 Tem 2017, 20:17 (11 ay önce)

4 / 10

Gerçekten vasatın altında bir film. yine gerçekçi olmayan roller, tesadüflere bağlanan senaryo akışı, ne sıkıntısı olduğu belli olmayan gizemli Profesör tiplemesi... Bir ara Russell Crowe'un da mutasyon geçirip mumyaya dönüşeceğini sandım.   1999 yapımı filmdeki Anck-Su-Namun karakteri nerde, 3'ncü sınıf korku filmlerinden çıkmışa benzer bu yerden bitme Ahmanet karakteri nerde...   Zamanında güzel filmler çıkartmış yönetmen Alex Kurtzman böyle bir kötü filmi nasıl çekmiş anlamıyorum. Bir tek uçak düşürme sahnesi güzeldi, onda da epey emek harcamışlar. sırf o sahneyi çekebilmek için uçağı serbest düşüşe falan geçirmişler. Yine de bu sahnede mumyanın lahiti nedense hiçbir zarar görmüyor. Bu da bir mantık hatası...   Ayrıca Dr. Jekyll ve Mr. Hyde karakterlerini filme hangi akla hizmet soktular bu da anlam verileyemen bir nokta.   Son olarak çift gözbebekli mumya nedir aq.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Mumya filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mumya filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mumya filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI