Yönetmen
|
Gene Quintano
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boom Operatörü
|
Kim Petty
|
Yapım Koordinatörü
|
Bonnie Macker
|
Pilot
|
Chris Joachims
|
1. Yardımcı Editör
|
Ute Berthold
|
1. Kamera Asistanı
|
Gary D. Scott
|
Dolly Sorumlusu
|
Doug Chartier
|
ADR Sorumlusu
|
Lily Diamond
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael De Luca
, Howard Klein
, Michel Roy
, Erwin Stoff
, Suzanne Todd
, David Willis
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jonathan Josell
|
Set Şefi
|
David W. Ford
|
Hikaye
|
Tori Tellem
, Don Holley
|
Butafor
|
Scott Ambrose
|
İnşaat Formeni
|
Thomas C. Mentzer
, Victor Sardelich
|
Mekan Yöneticisi
|
Toni Maier
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sydney Conrad Shapiro
|
Anısına
|
John S. Owens
|
Sinematografi
|
Peter Deming
|
Müzik
|
Robert Folk
, Douglas M. Lackey
, Dawn Soler
|
Editoryal Hizmetler
|
Scott W. Anderson
, Ute Berthold
, Gary Burritt
, Poppy Das
, Kristin Eaton
, Neil Kirk
, Mike Stanwick
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Bill Carroll
|
Teşekkürler
|
John S. Owens
|
Dublörler
|
Bob Arnold
, Gregory J. Barnett
, Kenny Bates
, Nick Brett
, Tom Bergman
, Lou Carlucci
, Danny Castle
, Jim Connors
, George Fisher
, Norman Howell
, Eric Mansker
, Alan Oliney
, Victor Paul
, Manny Perry
, Chuck Picerni Jr.
, Paul V. Picerni Jr.
, Charlie Picerni
, Steve Picerni
, R. A. Rondell
, Philip Tan
, William Washington
, Eddie L. Watkins
, Nancy Young
, Bernie Pock
, Mike Marasco
|
Diğer
|
Don Holley
, Tori Tellem
, Gene Quintano
|
Diğer
|
Liz Amsden
, Moore Brian
, Linda Brown
, Sabrina Calley
, Bundy Chanock
, Cynthia Guidry
, Jim Hartz
, Chris Joachims
, Tish Johnson
, Bonnie Macker
, Mickey McDermott
, Paul Prokop
, Phillip L. Rosen
, Jack Tice
, Nancy A. Tice
, Alex L. Worman
, Ronald C. Briggs Jr.
, Tony Winters
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Michael Carroll
, Griff Ruggles
, Rick Scheil
, Ronald Stinton
|
Kamera Teknisyeni
|
Waide R. Allen
, Scott Browner
, Lila Byall
, Gary L. Camp
, Doug Chartier
, Thomas M. Dangcil
, Jeffrey De La Rosa
, Peter Deming
, Dhamarata Dhiensuwana
, Robert E. Dunne
, Kirk R. Gardner
, Amy Hobby
, Steve Iriguchi
, Bob Ivanjack
, Sam J. Jones
, Duane Journey
, Jeff Journey
, Jerry D. Knight
, Michael LaViolette
, Denny Logan
, Jeff Murrell
, Thomas Nead
, Katie Nilson
, Melvin Pukowsky
, Gary D. Scott
, Cameron Smith
, Donna Vega
, Konstantin von Krusenstiern
, James D. Wickman
, John Willis III
|
Yapım Kontrolörü
|
Paul Prokop
|
Görsel Efektler
|
Kimberly Nelson LoCascio
|
Özel Efektler
|
Bob Ahmanson
, Debi Boulden
, Jim Boulden
, John C. Carlucci
, Lou Carlucci
, Morgan Guynes
, Josh Hakian
, Dean W. Miller
, James Ochoa
, Anthony Simonaitis
, Randy Tarum
, Rick Thompson
, Jim Doyle
|
Ses
|
Martin Raymond Bolger
, Duncan Burns
, Lily Diamond
, John Edwards-Younger
, Thom 'Coach' Ehle
, Gregory G. Gest
, Walter A. Gest
, Jeffrey J. Haboush
, Wayne Heitman
, Doug Kent
, John Kwiatkowski
, Harry B. Miller III
, Bob Newlan
, Mark Pappas
, Kim Petty
, Michelle Pleis
, Steve Schwalbe
, Mark Smith
, Edward M. Steidele
, Hamilton Sterling
, Donald Sylvester
, John Joseph Thomas
, Nancy Tracy
, Rubén Domingo
, Tony Smyles
|
İkinci Birim
|
Ken Goch
, Hilbert Hakim
, Robert Leveen
, Robert D. Nellans
, Charlie Picerni
, Daniel M. Stillman
, David Womark
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joe Fineman
, Cindy Hornickel
, Pamela Winn-Barnett
|
Makyaj Sorumlusu
|
David LeRoy Anderson
, Michael Germain
, Katharina Hirsch-Smith
, Darlene Lawrence
, David B. Miller
, Cheryl Ann Nick
, Ashley Scott
, David Syner
, Ann Masterson
, Jeanne Van Phue
, Julia L. Walker
|
Yapım Sanatçısı
|
Jaymes Hinkle
|
Ses Kayıtçısı
|
Walter A. Gest
, Gregory G. Gest
|
Editör
|
Christopher Greenbury
|
Yapımcı
|
Suzanne Todd
, David Willis
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Lou Carlucci
|
Ses efektleri Editörü
|
John Kwiatkowski
, John Joseph Thomas
, Hamilton Sterling
, John Edwards-Younger
|
Müzik Editörü
|
Douglas M. Lackey
|
Senaryo
|
Gene Quintano
, Don Holley
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
David Womark
, Ken Goch
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Robert Folk
|
Kostüm Tasarımı
|
Jacqueline G. Arthur
|
Diyalog Editörü
|
Harry B. Miller III
, Duncan Burns
|
Baş Ressam
|
Ronald Puga
|
Sanat Yönetimi
|
Alan E. Muraoka
, Robert Allen
, Scott Ambrose
, Brian Berkel
, Jeff Brown
, Chris Buchinsky
, Tom Craig
, Anna Czerwatiuk
, Todd Fellows
, David W. Ford
, Geoffrey Haley
, John Hinkle
, Nicholas C. John
, Jonathan Josell
, Anthony Lattanzio
, Rodolfo Martinez
, Charli Palazzo
, Ronald Puga
, John Root
, David Russell
, Victor Sardelich
, Julie Witherington
, Christopher Harwood
, Steven Hintz
, Jack White
, Matthew Gratzner
, Steve Seine
|
Görüntü Yönetmeni
|
Peter Deming
|
Işık Şefi
|
Michael LaViolette
|
Kameraman
|
Paul Hughen
, Peter Deming
|
Yönetici yapımcı
|
Erwin Stoff
, Howard Klein
, Michel Roy
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Michael De Luca
|
Oyuncu Seçimi
|
Ferne Cassel
, Lynda Montague
|
Dublörler Koordinatörü
|
Charlie Picerni
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jaymes Hinkle
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Duane Journey
|
ADR Editörü
|
Donald Sylvester
|
Set Fotoğrafçısı
|
Sam J. Jones
|
Müzik Süpervizörü
|
Dawn Soler
|
Dış Sesler Editörü
|
Mark Pappas
, Doug Kent
|
Set Dekorasyon
|
Sarah Burdick Stone
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Jack Tice
, Jim Hartz
, Nancy A. Tice
|
Kuaför
|
Julia L. Walker
, Ashley Scott
, David Syner
|
Steadicam Operatörü
|
Kirk R. Gardner
|
Işık Asistanı
|
Jeff Murrell
, Thomas Nead
|
İnşaat Koordinatörü
|
Anthony Lattanzio
|
Baş Kuaför
|
Mary Ann Valdes
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Kimberly Nelson LoCascio
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Bob Newlan
|
Makyaj Sanatçısı
|
Michael Germain
, Cheryl Ann Nick
|
Kostüm Sorumlusu
|
Victoria DeKay
, Linda Huse
, Jorge García
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jeanne Van Phue
|
Makyaj Efektleri
|
David LeRoy Anderson
|
Genel
|
Christopher Greenbury
, Charlie Picerni
|