Karanlık Melek

(1990)

Dark Angel

Film 1 Saat 31 Dk. Aksiyon, Polisiye ABD 6 Temmuz 1990

5.8

5 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (10.500 OY)

KONUSU
California çölünde uzun boylu, siyah giysili, başı traşlı ve elinde ince bir çanta olan garip bir silahı bulunan ilginç bir adam, yoldan geçmekte olan bir arabayı durdurur ve sürücünün kafasını koparır. Bu arada Los Angeles barlarından birinde uyuşturucu pazarlığı yapılmaktadır. Alıcılardan biri pol ... Devamı
California çölünde uzun boylu, siyah giysili, başı traşlı ve elinde ince bir çanta olan garip bir silahı bulunan ilginç bir adam, yoldan geçmekte olan bir arabayı durdurur ve sürücünün kafasını koparır. Bu arada Los Angeles barlarından birinde uyuşturucu pazarlığı yapılmaktadır. Alıcılardan biri polistir ve satıcılar bunu bilmemektedir. Kapı kırılıır ve garip giyinişli adam içeri girer... Sadece iki kişi kurtulur.

özetleyen: Katrem
Dolph Lundgren

Det. Jack ...

Brian Benben

Special Ag...

Betsy Brantley

Diane Pallone

Matthias Hues

Bad Alien ...

Jay Bilas

Good Alien...

Jim Haynie

Captain Ma...

David Ackroyd

Inspector ...

Sherman Howard

Victor Man...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 yıl önce

4.2 / 10

Film, yeni arabasıyla seyahat eden bir şahsın cd-çalarına bir cd takmasıyla, cd'nin içine hapsolmuş olan bir karanlık meleğin dışarı çıkmasını sağlamasıyla başlıyor. Adam barış için geldiği dışında başka hiç bir cümle kurmuyor. Çeşitli suç çetelerini öldürüp seçtiği kurbanlardan çeşitli deney numuneleri alıyor.

Diğer yanda da bu adamın cd fırlatıcısıyla işlediği katliamları çözmeye çalışan tipik bir şekilde sevgilisini boşlamış olan dedektifimiz var. Film beni pek sarmadı. Gerek konusu gerek sahnelerin ve oyuncuların yavanlığından dolayı bitiremedim.
M

@mozsoylar

11 yıl önce

6.8 / 10

9 yaşında sinemaya tek başına gitme cabasında bulunup, korkudan gidemediğim ama yıllar sonra vhs kaseti bulunup tekrar tekrar izlediğim bir filmdir kendisi. bilim kurgu filmi olarak pek başarılı olmasada " i come in peace" kelimesini dilime dolaşmasını sağlamıştır.
SPOILER

Karanlık Melek filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Karanlık Melek filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Karanlık Melek filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL