1.3

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.1 (713 OY)

Ülke

Türkiye

Yönetmen

Senaristler

Ersan Özer

KONUSU

Bir televizyon programında gördüğü Rencide Posuk'u beğenen Sabit Kanca'nın ev sahibi, bir an önce Rencide ile evlenmeyi kafasına koymuştur. Bir buluşma ayarlanır ancak Rencide, Rıfat Amca'yı beğenmez. Bu noktadan sonra işin sorumluluğunu Sabit Kanca üstlenir. Zira ev sahibi Rıfat Amca'ya birikmiş kira borcu bulunmaktadır. Kanca bu dertle uğraşırken Rencide'nin kızı Zeliş'e deliler gibi aşık olan Turabi adında biri ortaya çıkar ve Zeliş'le evlenmek için Rencide'yi kaçırır. İşler iyice çığırından çıkar, hepsini çözmek Sabit Kanca'ya kalır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@delahoya yazdı...

Cum, 11 Ara 2015, 14:34 (2 yıl önce)

1.9 / 10

Turabi ve Ahmet Dursun gibi dangalak bir oyuncu kadrosunu bünyesinde barındıran bu filmin allah belasını versin diyorum.

@cruachan-erkan yazdı...

Cum, 03 Nis 2015, 22:53 (3 yıl önce)

0.3 / 10

Turabi gibi itici bir hanzoyu beyaz perdeye sokan film bile demek istemediğim çöp hatta çöp bile olamaz, ilkini yerden yere vurmuştum beğenmemiştim fakat iyi espriler vardı onda gene azcıkta olsa soru cevap şeklinde geçsede bunda oda yok, neyse yayında ve yapımda emeği geçen tüm herkesi ve bu filmi beğenen beyinsizlerin hepsini bipleyim kendimide bipleyim böyle salak bir filmi izlediğim için.

@birkasikyok yazdı...

Pzt, 30 Mar 2015, 04:04 (3 yıl önce)

0.1 / 10

Bu kusmuğun ederi 1 puandır, o da 0 verilemediği için ... Sakın izleme hatasına düşmeyin. Çok şükür tek izleyen benim şu ana kadar, üstelik ekleyen de benim. Yemin ederim kendimden utandım şu anda.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Sabit Kanca 2 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sabit Kanca 2 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sabit Kanca 2 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI