Kış Şarkısı

(2015)

Chant d'hiver a.k.a Winter Song

Film 1 Saat 57 Dk. Komedi, Dram Fransa, Gürcistan

6.8

2 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.3 (216 OY)

KONUSU
Gürcü yönetmen Otar Iosselianinin Locarnoda Altın Leopar için yarışan, beş yıldır beklenen yeni filmi Kış Şarkısı, Jacques Tatiden Charlie Chapline, Buster Keatondan Samuel Beckette referanslar taşıyan bir sosyopolitik taşlama. Iosseliani bu filminde kamerasını geçmişe, şimdiki zamana ve geleceğe tu ... Devamı
Gürcü yönetmen Otar Iosselianinin Locarnoda Altın Leopar için yarışan, beş yıldır beklenen yeni filmi Kış Şarkısı, Jacques Tatiden Charlie Chapline, Buster Keatondan Samuel Beckette referanslar taşıyan bir sosyopolitik taşlama. Iosseliani bu filminde kamerasını geçmişe, şimdiki zamana ve geleceğe tutuyor; Paristeki bir apartmanda gezintiye çıkarıyor. Bu esnada da filmini şiirsel bir hisle donatmayı ve absürt mizahın en modern örneklerinden birini sergilemeyi ihmal etmiyor. Kış Şarkısı, giyotinden geçirilmiş Fransız bir aristokrat ve iki eski dostun başından geçenleri izlediğimiz bir şehir komedi.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@thematrixhasyou

6 gün önce

Kendine has bir tarzı var ve muhtemelen herkese hitap etmeyecektir. Bahsi geçen referans noktalarına hakim değilseniz ve absürtlükte komedi dozunu yüksek ayarda seviyorsanız hoşlanmazsınız.
SPOILER

Kış Şarkısı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kış Şarkısı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kış Şarkısı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL