Büyük Umutlar

(2012)

Great Expectations

Film 2 Saat 8 Dk. Dram, Romantik İngiltere, ABD 3 Nisan 2013

6.3

14 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (12.027 OY)

KONUSU
Pip’in hikayesini anlatıyor. Bir yetimin birdenbire nereden geldiğini bilmediği bir yardımla beyefendiye dönüşüşünün hikayesi. Pip bu yardımın Miss Havisham adı verilen nişanlısı onu terk ettiğinden beri malikanesinden çıkmayan kadın tarafından yapıldığına inanıyor. Charles Dickens’ın ünlü romanında ... Devamı
Pip’in hikayesini anlatıyor. Bir yetimin birdenbire nereden geldiğini bilmediği bir yardımla beyefendiye dönüşüşünün hikayesi. Pip bu yardımın Miss Havisham adı verilen nişanlısı onu terk ettiğinden beri malikanesinden çıkmayan kadın tarafından yapıldığına inanıyor. Charles Dickens’ın ünlü romanından uyarlanan hikayede baş rolleri Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes ve Jeremy Irvine oynuyor. Filmin yönetmenliğini ise Mike Newell yapmış.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@wafflee

6 yıl önce

Önce söyleyeceğim şey filmin başladığı saniyeden son saniyesine kadar her anına aşık olduğum.2 saat beni bu dünyadan kopardı kendi içine sürükledi.Öyle naif öyle güzeldi ki mest oldum bu filmi izlerken.Bir bu kadar kadar sürse sıkılmadan izlerdim öyle büyüledi beni.Anlatımın akıcılığı,saniye saniye gelişen olaylar ve saklanan sırların tek tek meydana çıkış anları çok güzel bir kurguyla hazırlanmış.Filmdeki bazı karakterler çok çekici bazıları ise bir o kadar itici denge çok güzel kurulmuş.Seveceğinizi seviyorsunuz nefret edeceğinizden de tam anlamıyla nefret ediyorsunuz.Detaylar çok iyiydi.Aşk,nefret,tutku,dostluk,kibir her türlü duyguyu görüyorsunuz.Kostümler çok şıktı.Helena Bonham Carter'in filmdeki duruşuna diyecek hiçbir söz yok sadece görmelisiniz.Jeremy Irvine'in oyunculuğu da kusursuzdu.Dram ve romantik olarak mükemmeldi.

@meyziyade

7 yıl önce

kitabını okusaydım belki böyle olmazdı ama izlerken çok sıkıldım,sonuna kadar dayanamadım, beğenmedim.

@gundula

7 yıl önce

Onbır yaşındaki oğlumla birlikte izledik. .. izlediklerim içinde en iyilerden biriydi...
SPOILER

Büyük Umutlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Büyük Umutlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Büyük Umutlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL