6.4

49 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (3.841 OY)

KONUSU
İşinde zor günler geçiren, hayatında sıkıntılı bir dönemden geçen ilaç mümessili Onur (Oğuzhan Koç), Kurban Bayramı yaklaşırken başarması güç görevlerle karşı karşıya kalmıştır. Ayvalık'taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak için bir an önce orada olması, öte yandan kısa süre önce kaybettiği işini ... Devamı
İşinde zor günler geçiren, hayatında sıkıntılı bir dönemden geçen ilaç mümessili Onur (Oğuzhan Koç), Kurban Bayramı yaklaşırken başarması güç görevlerle karşı karşıya kalmıştır. Ayvalık'taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak için bir an önce orada olması, öte yandan kısa süre önce kaybettiği işini de geri kazanması gerekmektedir. Bir telefon uygulaması aracılığıyla Ayvalık yolculuğunda yanına yol arkadaşı olarak aldığı Şeref'in (İbrahim Büyükak) varlığı ise bu işleri başarabilmesi için en büyük engel olacaktır. Şeref'in yol boyu başına açtığı belalar, öte yandan yolculuk sırasında tanıştıkları Bahar (Aslı Bekiroğlu), Onur için bu yolculuğu unutulmaz kılacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zesens

3 ay önce

2.7 / 10

Zorlama komedi filmi. Tamamen vakit kaybı.

@korgan

7 ay önce

3.9 / 10

Bir film ne kadar komik olamazsa o kadar komik değil. Kelime esprileriyle hayattan soğuttu. Bir de Eser milyonuncu kez aynı kişiyi oynayarak nasıl oyuncu olunmazı 2 dakikalık sahnede göstermiş.

@shamur-musti

1 yıl önce

7.5 / 10

Valla gene olsa gene izlerim. Küçük Esnaf gibi oldukça komik bir filmdi. Kesinlikle tavsiye ederim. Bazı sahneleri çok basit ve gereksiz olsa da genelinde bunlar gözardı edilebiliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

@ramazanpidesi

1 yıl önce

6.5 / 10

çerezlik bir yerli komedi olmuş..

kurbağa sahnesinde salonca yerlere yattık :D

@gundula

1 yıl önce

Koskoca kadınım... anıra anıra güldüm... ara verdi yine güldüm kurbağa sahnesine... sağolun varolun çocuklar...

@eymir66

1 yıl önce

6.5 / 10

Seneryonun darlığı nedeniyle yer yer güldüren bazı kısımlarda ise bunlar nabıyo dedirten kısımlar vardı yönetmen biraz renk katmaya çalışmış ama çerezlik 65 lik film çıkmış lakin diğer komedi türündeki türk filmlerine on basar
SPOILER

Yol Arkadaşım filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yol Arkadaşım filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yol Arkadaşım filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL