Sessizliğin Müziği

(2017)

The Music of Silence a.k.a La musica del silenzio

Film 1 Saat 55 Dk. Biyografi, Dram İtalya

7.4

3 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (1.956 OY)

KONUSU
22 Eylül 1958 tarihinde İtalya’da doğan Bocelli’nin Glokom hastalığından dolayı zaten az gören gözleri, 12 yaşında futbol oynarken kafasını çarpıp beyin kanaması geçirince tamamen kör olur. Babası Alessandro, oğlunun müziğe olan tutkusunu görüp onu müzik okuluna yollar. Notalarla yaşamaya başlayan a ... Devamı
22 Eylül 1958 tarihinde İtalya’da doğan Bocelli’nin Glokom hastalığından dolayı zaten az gören gözleri, 12 yaşında futbol oynarken kafasını çarpıp beyin kanaması geçirince tamamen kör olur. Babası Alessandro, oğlunun müziğe olan tutkusunu görüp onu müzik okuluna yollar. Notalarla yaşamaya başlayan adamın tutkusu zorlukların üstesinden gelecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@starrynight

6 ay önce

Çok daha iyi işlenebilecek bir senaryo vasatın altında bir filme dönüşmüş. Filmin dilinin İngilizce olması ise seyir keyfini düşürüyor

@cruachan

9 ay önce

8.7 / 10

Andrea Bocelli’nin hayatını anlatan güzel bir biyografi filmi, ben anlatımını işleyişini filan beğendim oyuncularda uyumlu olmuş yakışmış rollere, bazı sahneler üzdü biraz ama insana kendini iyi hissettiren bir film, filmin müzikleride çok iyi zaten müzik üzerine bir film olduğu için normal diye düşünüyorum, sanat filmlerini öyle opera işlerini Luciano Pavarottileri filan seviyorsanız mutlaka izleyin derim:) eğer sevmiyorsanız belki biraz sıkılabilirsiniz bu filmden.
Hmm, sanırım böyle ün yapmış birinin daha etkileyici anlatılmasını isterdim, her ne kadar kendi kurgusal karakteri anlatılıyo olsa da.
SPOILER

Sessizliğin Müziği filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sessizliğin Müziği filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sessizliğin Müziği filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL