5.7

7 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (231 OY)

Tür

Dram

Ülke

Türkiye

KONUSU

Başarılı bir adam yeni sevgilisi Ece ile mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde hırslı eski sevgilisi Sara reddedemeyeceği bir iş teklifiyle yeniden hayatlarına dahil olur. Sevgilisi Ece'yi de yanına alarak yeni işi için şehir değiştiren adam kısa bir süre sonra Ece'nin ortadan kayboluşuyla yıkılır. Ece arkasında bir veda videosu bırakmıştır ancak kimse Ece'den haber alamamaktadır. Kısa sürede Ece'nin yokluğunu Sara ile doldurmaya çalışan adam her yerde Ece'nin izlerini bulmaya başlar. Sara da evin her yerinden sesler duymaktadır. İkili yavaş yavaş korku ve paranoya dolu bir yola girerler.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@ferhangi-sey yazdı...

Sal, 19 Ara 2017, 19:49 (6 ay önce)

adam filmin haklarını satın almış, mutabık kalınarak birçok yerini değiştirmiş. bunu kendisi de saklamıyor zaten. bekara karı boşamak kolay. araştırmadan etmeden yapıştırın yaftayı.. bu kafayla yerli sinemaya destek vermeye çalışan sinefiller, destekten çok köstek oluyor. piyasayı recep ivedikten, tek kaş bokum püsür bilmem ne babadan kurtarmanın yolu böyle farklı tür filmlere şans vermektir.  daha filmi izlememişler yok ondan çalmış bundan çalmış.. parasını basmış haklarını almış işte herif .mk neyin kafasındasınız? şu sektörün önünün açılması için boş konuşan tipleri yunana itelemek lazım.

@kraker yazdı...

Paz, 29 Eki 2017, 18:17 (8 ay önce)

Alttaki arkadaşın yorumuna birebir katılmakla birlikte, birkaç ilave yapmam yararlı olacak. Özcan Denizin film hakkında yaptığı kısa bir röportaja denk geldim aynen şöyle diyordu : "Gerilim severek izlediğim bir tür. Ve özgün bir şeyler ortaya çıkarmaya çalıştım, benim de çok sevdiğim bir film oldu." Muhtemelen hayatında ilk kez İspanyol sinemasından film izlemiş ve kendi kendine bunu mutlaka çalmalıyım demiş olmalı aksi bi açıklama getiremiyorum bu pişkinliğe. Bakın uyarlama demiyorum direk gönül rahatlığıyla çalma diyebiliyorum. İnsanları salak yerine koyduğunu sanıyorsun ama yanılıyorsun yoo Özcan, yoo yemezler.

@wrong yazdı...

Paz, 29 Eki 2017, 17:25 (8 ay önce)

Fragmanı bile yüksek içerikli La Cara Oculta filmi içermekteyken bu filmin orijinal olduğunu olabileceğini düşünmüyorum. Kopyala çek yapıştır.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Öteki Taraf filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Öteki Taraf filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Öteki Taraf filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI