Yönetmen
|
Allan Harmon
|
Senarist
|
Gregg Rossen
Susan Batten
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinematografi
|
Vlad Horodinca
, Ronald Richard
|
Senaryo Koordinatörü
|
Matthew Willis
|
Diyalog Editörü
|
Aaron Olson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Vlad Horodinca
, Ronald Richard
|
Müzik Süpervizörü
|
Valerie Biggin
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Dean Fitzpatrick
|
Işık Şefi
|
Jesse D.E. Young
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Kyle T. Moore
|
Baş Kuaför
|
Shelly Jensen
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mellanie Siteman
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Ashley Nicol
, Nadia DiMofte
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Sean Szutka
|
Yardımcı Butafor
|
Tina Rahn
|
Dolly Sorumlusu
|
Taylor Nash
|
Kast Asistanı
|
Ciarra Cook
, Brianna Bowerman
|
Ses Mikseri
|
James Schoening
|
Yapım Muhasebecisi
|
Kathy Eyre Candiago
|
Ulaşım Şefi
|
Melodie Hardy
|
Yardımcı Editör
|
Revan P. Caluya
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jordan Cassidy
, Sarah Lennon
, Iain Lindsay
|
Işık Asistanı
|
Patrick Shaw
|
1. Yardımcı Editör
|
Cindy Au Young
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Lou Johnson
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Stephanie Pink
|
Set
|
Blake Mattson
, Ben Purych
, Lucas Margetson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Dawn Charette
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Alecia Maslechko
|
Yapım Koordinatörü
|
Ted Emerson
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Ellen MacDonald
|
Ses Tasarımcısı
|
Jeff Jackman
|
Boom Operatörü
|
Tony Poulsen
|
Oyuncu Seçimi
|
Judy Lee
|
Müzik
|
Valerie Biggin
, Francesca Cammarata
, James Jandrisch
|
Yapım Sanatçısı
|
Paul McCulloch
|
Sanat Yönetimi
|
Fraser Hagen
, Andy Nieman
, Tina Rahn
, Roden San Antonio
, Rebecca Sjonger
|
Set Dekorasyon
|
Gail Luining
|
Makyaj Sorumlusu
|
Shelly Jensen
, Amber Makar
|
Operasyon Yöneticisi
|
John Prince
|
İkinci Birim
|
Mellanie Siteman
, Jarrad Bowe
|
Ses
|
Greg Crawford
, Aaron Olson
, Tony Poulsen
, James Schoening
, Aaron Southerland
, Andy Welker
|
Özel Efektler
|
Colton Friesen
, Kyle T. Moore
|
Görsel Efektler
|
Pachi Gambra
|
Kamera Teknisyeni
|
Craig Anderl
, David Dolsen
, Carey Feehan
, Vlad Horodinca
, Michael Johnston
, Randy Meehan
, Taylor Nash
, Bettina Strauss
, Andrew Thompson
, Jonathan Yip
, Jesse D.E. Young
, Patrick Shaw
|
Editoryal Hizmetler
|
Saskia Werner
, Lorne Wright
|
Mekan Yöneticisi
|
Carson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Julie Webster
, Matthew Willis
, Julie Webster
|
Üretim Hizmetleri
|
Kim Arnott
, Ivan Hayden
, Dawn Knight
, Emily Merlin
, Lisa Ahlers
|
Diğer
|
Ian Doig
, Francisco J. González
, Heather Laura Gray
, Laurent Piche
|
Diğer
|
Susan Batten
, Gregg Rossen
, Brian Sawyer
|
Yapımcı
|
John Prince
|
Yapım Yöneticisi
|
John Prince
|
Editör
|
Richard Schwadel
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Carey Feehan
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Paul McCulloch
|
Televizyon Oyunu
|
Brian Sawyer
, Sydney Sidner
|
Yönetici yapımcı
|
Kim Arnott
, Ivan Hayden
|
Sorumlu Yapımcı
|
Dawn Knight
|
Butafor
|
Andy Nieman
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Greg Stewart
, Angelo Nicoloyannis
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Amber Makar
|
Genel
|
Judy Lee
, Rebecca Sjonger
, Don Harrison
, Ian Mackie
, Vlad Horodinca
, Jonathan Yip
, Lorne Wright
, Sara Brown
, Rick Senechal
, Randy Meehan
, Francesca Cammarata
, Stacey Caldwell
, Rachel Klinosky
, Heather Trimble
, Saskia Werner
, Victor Sanchez
, Greg Nicod
, Dan Funk
, Terry Garnett
, Lorna Bravo
, Hannah Tucker Wilson
, Mary Wiseman
, Tia Martin
, Bryceton Cote
, Sierra Kretlow
, Andrew Thompson
, Craig Forsberg
|