7.2

6 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (3.393 OY)

KONUSU
Film, zehirli bir gazın tüm Seule yayılması ile başlayan olayları konu almaktadır. Yong-Nam (Jo Jung-Suk) yıllardır işsiz olan bir adamdır. Buna rağmen annesinin 70. yaş gününü kutlamak için bir kongre salonunda bir parti düzenler. Orada, aynı üniversiteden mezun olduğu Ui-Joo (YoonA) ile karşılaşır ... Devamı
Film, zehirli bir gazın tüm Seule yayılması ile başlayan olayları konu almaktadır. Yong-Nam (Jo Jung-Suk) yıllardır işsiz olan bir adamdır. Buna rağmen annesinin 70. yaş gününü kutlamak için bir kongre salonunda bir parti düzenler. Orada, aynı üniversiteden mezun olduğu Ui-Joo (YoonA) ile karşılaşır. Aradan çok geçmeden Yong-Nam ve Ui-Joo zehirli bir gazın tüm şehre yayıldığını öğrenir ve ikisi birlikte şehirden çıkmak için bir yol aramaya başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

6 gün önce

6 / 10

Yong-nam, bir dağ macerası sonucu yaşadığı travma yüzünden takıntılı bir tırmanıcıdır. Uzun süredir de işsizdir. Annesinin 70.yaş gününün kutlandığı gecede bir terör saldırısı sonucu yakınlardaki bir benzinlikte gaz salımı yapılır. Gaz, yakaladığı herkesi öldürür. Bu yüzden de binalardaki insanlar çatılara tırmanıp yardım beklemeye başlar. İşte böyle bir felaket ortamında yong-nam’ın tırmanma becerileri sayesinde bir çok hayat kurtulur. Kendilerine has espri anlayışına sahip bir film olduğu için muhtemelen herkese hitap etmeyecektir fakat özellikle 50.dk daki tırmanma sahnesi oldukça nefes kesiciydi. Fena film değil fakat ortalama bir çerezlik film sayılabilir.
SPOILER

Eksiteu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Eksiteu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Eksiteu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL