VİZYONDA

7

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.5 (1.958 OY)

KONUSU

Lux terna, bir film setinde cadılar hakkında hikayeler anlatan iki aktris, Batrice Dalle ve Charlotte Gainsbourgun hikayesini konu ediyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@winter

1 hafta önce

film 51 dakika. fragmanını izledim 1 dakika. kaldı 50 dakika. izleme listeme almıştım onuda kısmetse izlemeyi düşünüyodum bir ara zamanda ama yorumları okuyunca tırstım. izleme listemden çıkardım. izlemeyecem. vazgeçtim.:)xd

@samsaara

1 hafta önce

8.2 / 10

uzun bir süre ekrana bakabileceğimi sanmıyorum asdsadfs son 14 dakika dikkat ederek izleyin. hatta sinemada izliyorsanız son 14 dakika kala çıkın filmden asdasdfasf Şaka bir yana çok beğendiğim filmlerden biri oldu süresi oldukça kısa insan keşke biraz daha uzun olsaydı diyor.

@furkandgn9

2 hafta önce

5.6 / 10

Seyircisine fiziksel olarak saldıran bir filmle ilk kez karşılaşıyorum. Öyle ki, epilepsi geçmişi olmayanlara bile mide bulantısı ve ani terleme nöbeti yaşatabilir. Seyircisiyle uğraşan Gaspar’ı her zaman takdir etsem de, bu kez mücadeleye girişmiyor, doğrudan savaş açıyor. Basit bir üniversite öğrencisi essayi seviyesinde kalan senaryo da işin içine girince beğenemedim.
SPOILER

Lux Æterna filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Lux Æterna filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Lux Æterna filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL