6.6

44 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (23.629 OY)

Süre

1 Saat 31 Dk.

Ülke

İngiltere

Yönetmen

KONUSU

Kate Mercer ve kocası evliliklerinin 45. yılını kutlayacak olan bir çifttir. Kate bunu partiyle kutlamayı planlamaktadır ve hazırlıklara başlamıştır. Bu esnada kocasına bir mektup gelir. Mektupta ilk aşkının cesedinin İsviçre Alplerindeki buzullar içerisinde bulunduğu yazmaktadır. Bu durum evliliklerinde yeni bir dönemin başlamasına neden olacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@quijote yazdı...

Çar, 11 Eki 2017, 10:14 (8 ay önce)

spoiler her anımızda "o vardı "değişi etkileyiciydi. kitaplarımızda ,müziklerimiz de, seyahatlarimiz de her anımızda ..  45 seneyi yeniden yaşatır kadına o duygu.  boşlukların hepsini doldurur.

@seinfeld yazdı...

Cum, 06 Eki 2017, 22:29 (8 ay önce)

10 / 10

film boyunca aklımdan geçenler sanki Kate in aklından geçenlerle aynıymış gibi hissettim. Böylesine derin bir duygu ancak bu kadar naif ve sakin anlatılabilirdi. Charlotte Rampling nasıl güzel ve zarif... Her hissi bakışlarında, tavırlarında görebiliyorsunuz. Ve o boşa giden yılların yarattığı hayal kırıklığı, geriye dönülemezliği... Çok etkileyici bir film adeta akıp gitti.

@delahoya yazdı...

Cmt, 09 Eyl 2017, 14:45 (9 ay önce)

3 / 10

Evliliğin ve ilişkinizin süresinin önemi olmadığını , hayatınızı mahvedecek yalanların olabileceğini gösteren "güvenme" mesajı veren bizi tekrar tekrar evlilikten soğutan filmdir. Teşekkür ederim...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

45 Yıl filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

45 Yıl filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

45 Yıl filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI