Kuzular Firarda 2015

Shaun The Sheep Movie

6.1

18 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (27.957 OY)

Süre

1 Saat 25 Dk.

KONUSU

Çiftlikteki işlerden bunalan koyun Shaun ve kuzu arkadaşlarının hayallerini bir gün tatile çıkma ihtimalleri süsler. Nihayet o gün geldiğinde planları devreye girer ve hem çiftlik sahibini hem de çiftliğin köpeğini atlatarak firar ederler. Çiftçi uyuyakalınca karavanı kendiliğinden şehre gidip ortadan kaybolur. Kuzular sahipsizkalmıştır ve köpek dostlarıyla işbirliği yapıp sahiplerini bulmak için şehre giderler. Sırf biraz eğlenmek için atıldıkları bu macera beklediklerinden çok daha maceralı bir deneyime dönüşecektir.

Shaun / Timmy (v...

Trumper (voice)

Shirley (voice)

Timmy's Mum / Me...

Slip (voice)

Twins (voice)

Nuts (voice)

Hazel (voice)

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@serkan-aydemir yazdı...

Paz, 14 Ağu 2016, 16:27 (1 yıl önce)

7 / 10

Meee Meeee Filmin ana fikri bu :) Öncelikle filmimiz sessiz sinema havasında ilerliyor. Tabi arada çeviri için gerekli alt yazılar var, ama konuşma yok filmimizde. Bu da filmi ayrı bir yere getiriyor. Avrupa yapımı olması tabi ki de belirgin. Efekt olsun içinde geçen konu falan Hollywood yapımı değil. Anlatmak istediğime gelirsek buna rağmen keyifli bir animasyon çıkmış ortaya. Oyun hamurlarından yapılmışcasına hem de. Tabi çok harika falan laflara gerek yok diye düşünüyorum. Sadece izlerken güldürüyor. Birçok detay başarılı bir şekilde yapılmış. Yani filmi güzel yapan da bu zaten. Yoksa kurgu ahım şahım değil. Bir nevi kısa metraj filmin uzun hali olmuş.Sıkılmayacağınızı söylebilirim.   İyi seyirler. P: 7

@havlayankuzu yazdı...

Cmt, 18 Nis 2015, 01:00 (3 yıl önce)

Biriciks kahramanım Shaun, aksiyon dolu kümes ve çiftlik yaşamını bir kere daha sinema gündemine taşıyor. Boy ve ebat fark etmeksizin ibret alarak izlemelisiniz.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kuzular Firarda filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kuzular Firarda filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kuzular Firarda filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI