7.1

83 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (239.942 OY)

KONUSU
Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülür. Bagheera, Mowgliye bu macerada akıl hocalığı yapacaktır. Canlı-aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terketm ... Devamı
Ailesini kaybeden bir erkek çocuk vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülür. Bagheera, Mowgliye bu macerada akıl hocalığı yapacaktır. Canlı-aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terketmek zorunda kalınca, hem kendisini hem dış dünyayı keşfetmek için yeni bir arayışa çıkacaktır.
Bill Murray

Baloo (ses)

Ben Kingsley

Bagheera (...

Idris Elba

Shere Khan...

Christopher Walken

King Louie...

Lupita Nyong'o

Raksha (ses)

Giancarlo Esposito

Akela (ses)

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@merinossi

10 ay önce

10 / 10

Her anlamda mükemmel bir film

@cemklc1

2 yıl önce

7.4 / 10

Bu tarz gönderme filmleri gerçekten önemli bir etki bırakıyor insanın üzerinde. İnsanın üzerinde diyorum çünkü gerçekten vicdani bir etki yüreklerde yoksa pek de etkilemez. Birçok canlının asaleti de etkileyiciydi. Özellikle panterin asil duruşu hayranlık verici. Konu olarak da izlenilir bir film yaptıklarını düşününce, bitiminde boşa zaman geçirmediğinizi anlıyorsunuz.

@rinustalarin

2 yıl önce

9 / 10

Film hakkındaki tek olumsuz eleştirim, "panthera" cinsi üyelerinden en sevdiğim "panthera tigris" türünün, muhtemelen (büyüklüğünden ötürü tahmin) "panthera onca" türünden olan, genetik bir bozukluk eseri doğmuş, halk arasında kara panter olarak bilinen kendini bilmez bir kedi tarafından (hatta hiç bilmeyenler puma bile der bunlara) asaletinin ayaklar altına alınmasıdır. Siz kim oluyorsunuz da güzelim kaplanı cani ilan edip, şanını lekelemeye cüret ediyorsunuz!!

90/100

Niye şaşırdınız? film hakkında kötü bir şey yazmak zorundaydım.

@frafuf

3 yıl önce

Filme animasyon demek çok yersiz olur gibi. O kadar gerçekçi ki her şey. Hayvanların hareketleri, duyguları o kadar güzel işlenmiş ki. Gerçekçi ve doğal. Yapay duran/hissettiren en ufak bir sahne bile olmadı. Bugüne kadar izlediğim animasyon filmler üzerine düşündürmedi değil. :)

@serkan-aydemir

3 yıl önce

7.1 / 10

Hayvanların dersi.

Bu tarz gönderme filmleri gerçekten önemli bir etki bırakıyor insanın üzerinde. İnsanın üzerinde diyorum çünkü gerçekten vicdani bir etki yüreklerde yoksa pek de insan olamıyoruz. Birçok canlının asaleti de etkileyiciydi. Özellikle panterin asil duruşu hayranlık verici. Konu olarak da izlenilir bir film yaptıklarını düşününce bitiminde boşa zaman geçirmediğinizi anlıyorsunuz. 3D olarak izlemek isterdim açıkcası. Bir de sinema filmlerinden midir nedir görüntü nedense hep bulanık oluyor bir LCD ekranda 1080p izlemeyle kıyasladığımızda. Bu film sinemaya göre biraz daha bulanık geldi bana. Bu az filmden keyif almamı engelledi. Her türlü 7 puan hatta bazı yerlere göre 8 puanı zorlayacak bir yapım var karşımızda.

İyi seyirler.

P: 7

@amip

3 yıl önce

7 / 10

Gorsellik acisindan mukemmel bir filmdi. 3.5/5

@cruachan-erkan

3 yıl önce

8 / 10

Haftaiçi erken bir saatte gittim filme salonda ben ve arkadaşım dışında sadece 6 kişi vardı ve hepsi çocuktu abi siz niye geldiniz filan dediler keratalar fragmanını beğendik geldik dedik:) filmi izledikten sonra bu filme sadece çocukları götürmenin saçmalık olduğunu düşündüm çünkü her yaşça izlenilebilecek başarılı bir film görüntü muhteşem çok gerçekçi, yaşınız kaç olursa olsun vizyonda izlenilcek en iyi filmlerden güzelde mesaj veriyor bu filmi yetişkinlerinde izlemesi için illa tarzan olması gerekmiyor herkes izleyebilir tek hoşuma gitmeyen filmin ismi oldu küfür gibi olmuş sanki.
S

@seymagul

3 yıl önce

8 / 10

Filmi izlerken animasyon bir film olduğunu çoğu zaman unutuyorsunuz. Çünkü, ormandaki farklı türdeki hayvanların hareketleri, sahnelerin ritmi arttığında yada tam tersi azaldığında, gösterilenleri, yapay olduğuna inanamayacağımız bir gerçeklik hissiyle izleyiciye sunmuş.Kesinlikle her yaştan izleyiciye hitap ediyor.
SPOILER

Orman Çocuğu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Orman Çocuğu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Orman Çocuğu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL