Kötü Kedi Şerafettin 2016

7.4

111 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (4.606 OY)

Vizyon Tarihi

5 Şubat 2016

Süre

1 Saat 26 Dk.

Ülke

Türkiye

KONUSU

Sefahati meşhur, marazı bol Beyoğlu’nda geçen bir İstanbul serüveni! Alelade bir Mart sabahı, kahramanların en tersosu, kedilerin en fenası Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşama mangal hazırlığı yapmaktadır. Ne var ki evdeki hesap çarşıya uymaz… Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulacağı, bir dizi düşmanının saldırısına uğrayacağı, hayatında ilk kez aşık olacağı, baba olduğunu öğrense de kabullenemeyeceği gibi, mangal planları da bu “ufak aksiliklerle” altüst olacaktır. Çözüm Rıza’dan gelir: bundan böyle hayvan değil insan gibi düşünmeleri gerekmektedir. İşte bu, o meşum gecenin ve bir oğulun babaya dönüşmesinin hararetli, hareketli, kavgalı dövüşlü, kahkaha ve gözyaşı ile bezeli inanılmaz hikâyesidir. Bülent Üstün’ün yazıp çizdiği kült çizgi roman dizisinden, Türkiye’nin en büyük animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımıyla perdeye uyarlanan Kötü Kedi Şerafettin, yetişkinler için bir animasyon filmi.

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (13)

@rohrshack yazdı...

Cmt, 03 Mar 2018, 22:09 (3 ay önce)

9 / 10

Karikatür serisini okumuş biri olarak izledim, senaryo tabii şaşırtmadı beni ama görsellik ve replikler olarak muhteşem bir animasyondu.

@sopranos1903 yazdı...

Cmt, 11 Mar 2017, 19:28 (1 yıl önce)

Evet animasyon ortalamamızın kesinlikle üzerinde, evet çok emek harcanmış ama bu saydiklarim iyi bir kurguyla harmanlanamayınca biraz sönük kalmış gibi. Buna rağmen profesyonel iş oldugu her yerinden belli ediyor. Puan:7/10

@pinky yazdı...

Paz, 26 Haz 2016, 20:15 (2 yıl önce)

Ayrıntılarla beni benden aldı.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kötü Kedi Şerafettin filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kötü Kedi Şerafettin filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kötü Kedi Şerafettin filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI