6.5

66 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (44.421 OY)

KONUSU

Orta yaşlarını yaşayan Michèle görünüşte yıkılmaz bir kadındır. Başarılı bir şekilde yönettiği bir video oyunu şirketinin başındadır. Acımasız kurallarını iş hayatına olduğu gibi aşk hayatına da yansıttığı için kocasından ayrılmıştır ve bekar bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde Michèle'in hayatı kökünden değişir. Tanımadığı bir saldırgan tarafından evinde cinsel saldırıya uğraması Michèle'in hayatında yeni bir evreyi tetikler. Michèle'in yeni amacı bu kimliğini bilmediği adamı bulmaktır. Bu arayış zamanla hem kurban hem de saldırgan için her an kontrolden çıkabilecek bir kedi-fare oyununa dönüşür...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@uniqueen yazdı...

Cum, 17 Kas 2017, 00:21 (5 ay önce)

Yani....eh

@poirot34 yazdı...

Cum, 31 Mar 2017, 03:56 (1 yıl önce)

Açıkçası ben biraz abartı buldum.Film dünyada ne kadar uç özellik varsa hepsini Isabelle Hupperta yükleyelim de oscar alsın havasındaydı.Ayrıca daha baştan çıkarıcı ve gizemli olmasını beklerdim Paul verhoeven sonuçta.

@mamcici yazdı...

Paz, 12 Şub 2017, 16:29 (1 yıl önce)

olaylar ve karakterler bir çok soru işareti barındırsa da tartışmayacağım tek şey, Paul Verhoeven'in sıkı bir yönetmen olduğu gerçeği. kışkırtıcı, sıradışı karakterlerin yönetmeni.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

O Kadın filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

O Kadın filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

O Kadın filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI