8

35 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (6.389 OY)

Süre

1 Saat 30 Dk.

Ülke

Avustralya

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Avustralyalı bir adam 60 gün boyunca "sağlıklı" kabul edilen düşük yağlı fakat yüksek şeker oranına sahip gıdalarla beslenerek bu gıdaların vücudumuzda ne gibi etkileri olduğunu görmemizi sağlıyor. "Bu film sağlıklı gıdalara bakışınızı değiştirecek."

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@haticenturksoy yazdı...

Cmt, 03 Şub 2018, 09:59 (3 ay önce)

10 / 10

hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız fazlasıyla yardımcı olacak belgesel. tabi ki burada en önemli nokta -istiyor- olmanız. fazlasıyla bilgilendirici, gerçekleri göz önüne süren, notlar alıp daha detaylı araştırma yapmak için elinize bilgi veren ve izlerken gerçekten eğlenebileceğiniz bir yapım. aynı zamanda büyük şirketlerin aslında hayatınızın iplerini ne kadar elinde tuttuğunuzu fark edebilirsiniz, özgürlüğünüzü istiyorsanız savaşmalısınız. ps. çift arasındaki ilişki fazlasıyla mükemmel :')

@stayweird yazdı...

Cmt, 12 Ağu 2017, 15:10 (10 ay önce)

9 / 10

hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir belgesel olmuş. belgeseli anlatan kişinin kendi üzerinde deney yaparak bazı gerçekleri göstermesi çok etkiliyor. şekeri bırakmak isteyenler için etkili olabilir.

@beyzahuner yazdı...

Cmt, 29 Tem 2017, 16:28 (10 ay önce)

0 / 10

Kesinlikle abartı değildir.  Elbette yeni doğum yapmış "baklava yiyeyim sütüm artsın" veya diyet yapıp "öğlen yemeğim yerine bir tane çikolatalı  dondurma yerim, kalorisini dengelerim" mantığında  olan insanlar için saçma  ve abartı  gelecektir. Fakat ne yazık  ki acı  gerçekler...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

That Sugar Film filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

That Sugar Film filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

That Sugar Film filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI