Yönetmen
|
Conrad Vernon
Eric Darnell
Tom McGrath
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eric Darnell
Comandante / Zoo Official / Zoo Announcer (ses)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Besteciler
|
Nishok Alagesan
, Erin Lehmkühl
|
Animasyon Bölümü Koordinatörü
|
Karen L. Whitaker
|
Başlık Tasarımı
|
Ariandy Chandra
|
Yazılım Mühendisi
|
Brent Villalobos
, Margaret A. Decker
|
Yazar
|
David Hail
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Alex Cardullo
, Josh Wood
|
Finans
|
Vicki Hunter
, Ariga Parseghian
, Terri Anderson
|
Yapım Muhasebecisi
|
Betty Tom
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
David Yanover
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Bart Feliciano
, John O'Sullivan
, Rain Angeles
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Mahesh Ramasubramanian
|
Işık Sanatçısı
|
Onny P. Carr
, Dorien Gunnels
, Linhan Li
, Javed Iqbal Shaikh
, Sharanya Viswamani
, Adarsh Abraham
, Kirsten Drummond
, Oth Khotsimeuang
, Jennifer Leigh King
, Nitin Punchail
, Afonso Salcedo
, Hannah Sherman
, Shane Glading
, Stanley Kwong
, Anisha Gupta
, Sahaya Ramesh Bosco
, Ajay Upadhyay
|
Ses Kayıtçısı
|
Andrii Trifonov
|
Ortak Yapımcı
|
Holly Edwards
|
Kast Asistanı
|
Mollie Gamo
|
Hukuki Hizmetler
|
Kyle Goins
, Mona Shokrai
, Alissa Rowinsky Wright
, Monica Dejbakhsh
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Yoriko Ito
|
Yapım Yöneticisi
|
Dinesh Krishnan Nair
, Milind D. Shinde
, Claudia Southmartin
|
Ses
|
Jonathan Borland
, Jeremy Bowker
, Ronni Brown
, Dustin Cawood
, Frank Clary
, Luke Dunn Gielmuda
, Tony Eckert
, Sean England
, Will Files
, Steve Jamerson
, Roy Latham
, Dennis Leonard
, Jeremy Molod
, Steve Orlando
, Richard Quinn
, Tighe Sheldon
, Mac Smith
, Carlos Sotolongo
, Gary Summers
, Corey Tyler
, Marco Alicea
, Panos Asimenios
, Christopher Barnett
, Steve Bucino
, Simon Ellegaard
, Simon Goldfinch
, Noah Katz
, Zach Martin
, Edgar Meza
, Michael Miller
, E. Larry Oatfield
, Steve Perski
, Brandon Proctor
, John St. Denis
, Andrii Trifonov
, Jules Woods
|
Sorumlu Yapımcı
|
Riyad C.M.
, Nideep Varghese
|
Animasyon Süpervizörü
|
Jason Spencer Galsworthy
, Carlos Fernandez Puertolas
, Cassidy Curtis
, David Torres
, Jason Ryan
, Bryce McGovern
, Mark Donald
|
Diğer
|
Balaji Alahari
, Steve Alterman
, Terri Anderson
, Rain Angeles
, Adriano Aragon
, Peter Arpesella
, Carl Bahor
, Alejandro Bien-Willner
, Lauren Blackshear
, Shawn Bohonos
, Laura C. Bowers
, Ileanna Bravos
, Stephen Candell
, Mitch Carter
, Valentina Castellani
, Cate Celso
, Ariandy Chandra
, Scott Chapin
, Heather Cobb
, David Cowgill
, Makenna Cowgill
, Kelsey Cressman
, Lawrence D. Cutler
, Michael Cutler
, Margaret A. Decker
, Monica Dejbakhsh
, Antonio Del Prete
, Dave Dinsmore
, Holly Dorff
, Dj Downey
, Brendan Duncan
, Alireza Estakhrian
, Francesca Fanti
, Taryn Feingold
, Bart Feliciano
, Nick Fletcher
, Victor Fuste
, Tim Garbutt
, Jean Gilpin
, Nandhini Giri
, Kyle Goins
, Jorge Juan González
, Nicholas Guest
, Allie Habeeb
, David Hail
, Wayne Hellinger
, Brenda Herrera
, Elizabeth Himelstein
, Beth Hofer
, Dominic Hoffman
, Stephanie Huber
, Tripp Hudson
, Vicki Hunter
, Mark Jackels
, Govind Kalburgi
, Priyaa Kalkura
, Monalisa Kar
, Caroline Kermel
, Olenka Wos Kimball
, Shashank Ashok Kulkarni
, Deepak Kumar
, Tim Kwan
, Glenn Lamb
, Jonathan B. Lee
, Bonnie Lemon
, Luisa Leschin
, Nicholas Long
, Jim Mainard
, Judah Mambu
, Rich Marco
, Traci Tolman Mars
, Morgwn McCarty
, Kyle Milardo
, Aubrey Millen
, Eric Michael Miller
, Laura Gorenstein Miller
, Edie Mirman
, Jemson Montefalcon
, Dina Morrone
, Guillermo Navarro
, John O'Sullivan
, Paul Parmer
, Ariga Parseghian
, Marley Pearson
, Jacqueline Pinol
, Jim Pirri
, Stephanie Quan
, Moira Quirk
, Vani Rakesh
, Daniel Rich
, Matt Robertson
, Rebekah Ross
, Stephen E. Ross
, Bobbak Sabet
, Matt Salkin
, Alan Shearman
, Mona Shokrai
, Georgia Simon
, Cathy Sitzes
, Joanna Lynne Smith
, Christopher Sprunger
, Suchita Suryamurty
, Swetha Madhavan
, Casey Sword
, Julio C. Talavera
, Betty Tom
, Julie Tondreau
, Yimi Tong
, Robbie Tucker
, Sumit Verma
, Dustin Wheelen
, Matthew Wolf
, Alissa Rowinsky Wright
, Ben Zaehringer
, Darci Zalvin
, Andrew Schneider
, Rogelio Yañez
, Todd Bergstorm
, Luigi Ferraro
, Monique Buttle
|
Editoryal Hizmetler
|
James Beshears
, Alex Cardullo
, Terry Claborn
, Gregory Creaser
, Peter Ettinger
, Marc Fisher
, Tiffany Hillkurtz
, Jeff Olm
, Jim Passon
, Timothy Peeler
, Brian A. Perry
, H. Lee Peterson
, Nathan Schauf
, Allison Bernardi Stauth
, Stan Webb
, Billy Weber
, Chris Hewitt
, Josh Wood
|
Kamera Teknisyeni
|
Grant Babbitt
, Jessica Forer
, Guillermo Navarro
|
Özel Efektler
|
Tobin Jones
|
Operasyon Yöneticisi
|
Aditya Deosthale
, Tracey Dispensa
, David Edmunds
, Jannette Eng
, Camille Leganza
, Dinesh Krishnan Nair
, Meredith Narrowe
, Christine Nguyen
, Emily Nordwind
, Rakesh S. Patil
, Rachnatp
, Milind D. Shinde
, Claudia Southmartin
, Ryan Genji Thomas
, Cindy Azada Whitman
, Dawn Yamada
, Diana K. Lee
, Philip Cohen
|
VFX Sanatçısı
|
Andrew Wheeler
, Ben Sutherland
, Benjamin Andersen
, Greg Beckman
, N. Joseph Burnette
, Stephen Timothy Cooney
, Robert Kopinsky
, Lana Chen Sun
, Katie Van Maanen
, Shiben Bhattacharjee
, Ramakrishna Yerramsetty
, Alex Patanjo
, Anisha Gupta
, Vikas Chandel
, Carl Kaphan
, Rahul Nair
, Dhruva Pathak
, Shanmuga Raja
, Nikhil Sinha
|
Yapım Sanatçısı
|
Kendal Cronkhite
|
Müzik
|
Hans Zimmer
, Slamm Andrews
, Max Aruj
, Peter Asher
, Bob Badami
, Lorne Balfe
, Chris Barrett
, Mark Berrow
, Ben Castle
, Lori Castro
, Chuck Choi
, Paul Clarvis
, Al Clay
, Rupert Coulson
, Andrew Crowley
, Peter Davies
, Victoria de la Vega
, Matt Dunkley
, Sheila E.
, Jonathan Evans-Jones
, Sarah Eyden
, Thomas Farnon
, Geoff Foster
, Bruce Fowler
, Walt Fowler
, Rick Giovinazzo
, Gavin Greenaway
, Stephen Hilton
, Michael Hobe
, Aleksey Igudesman
, Junkie XL
, Kevin Kaska
, Andrew Kawczynski
, Gary Kettel
, Jasha Klebe
, Steven Kofsky
, Daniel Kresco
, Roger Linley
, Steve Mair
, Ladd McIntosh
, Perry Montague Mason
, Nils Montan
, Yvonne S. Moriarty
, Ed Neumeister
, Dan Newell
, Sunny Park
, Tom Pigott Smith
, Tom Rees-Roberts
, Frank Ricotti
, Czarina Russell
, Adam Schmidt
, Susan Thampi
, Ian Thomas
, Christian Wenger
, Jonathan Williams
, Warren Zielinski
, Rachel Bolt
, Christian Vorländer
, Everton Nelson
, Grace Davidson
|
Üretim Hizmetleri
|
Holly Edwards
, Lisa J. Freberg
, Chad Hammes
, Mireille Soria
, Mark Swift
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Sarah Jane Chin
|
Koreograf
|
Laura Gorenstein Miller
|
Oyuncu Asistanı
|
Taryn Feingold
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Mary Grace Hartline
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kendal Cronkhite
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Hans Zimmer
|
Senaryo
|
Noah Baumbach
, Eric Darnell
|
Yapımcı
|
Mireille Soria
, Mark Swift
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
James Beshears
|
Müzisyen
|
Sheila E.
, Bruce White
, Aleksey Igudesman
, Frank Ricotti
, Mark Berrow
, Jonathan Evans-Jones
, Steve Mair
, Rachel Bolt
, Roger Linley
, Paul Clarvis
, Jonathan Williams
, Tom Pigott Smith
, Gary Kettel
, Dan Newell
, Ian Thomas
|
1. Yardımcı Editör
|
Peter Ettinger
, Nathan Schauf
|
Orkestra Şefi
|
Kevin Kaska
, Rick Giovinazzo
, Walt Fowler
, Ladd McIntosh
, Yvonne S. Moriarty
, Ed Neumeister
|
Sanat Yönetimi
|
Shannon Jeffries
, Benjamin Balistreri
, Jeff Biancalana
, Geefwee Boedoe
, Kurt Dumas
, Goro Fujita
, Randy Gaul
, Gary Graham
, Mary Grace Hartline
, Tim Heitz
, Yoriko Ito
, David Jaraiz
, Craig Kellman
, Chin Ko
, Travis Koller
, Bryan Gregg LaShelle
, Stevie Lewis
, Erwin Madrid
, Johane Matte
, Sam Michlap
, Ken Morrissey
, Lindsey Olivares
, Kenard Pak
, Ruben Perez
, Robert Porter
, Alexandre Puvilland
, Radford Sechrist
, Vy Trinh
, Nassos Vakalis
, James Wood Wilson
, Zac Wollons
, Catherine Yuh Rader
, Carlos Zaragoza
, Andy Bialk
, Matthew Nealon
, Jay Oliva
, Byron Vaughns
, Cody Cameron
, Derek Drymon
, Hamish Grieve
, Kevin Harkey
, Mike Mitchell
, Bob Persichetti
, Peter Ramsey
, David P. Smith
, Simon Wells
|
İlave Müzik
|
Junkie XL
, Lorne Balfe
|
Animasyon
|
Chris Bancroft
, Mike Safianoff
, Peer Lemmers
, Nelson Brown
, Mariko Hoshi
, Dane Stogner
, David Spivack
, Ryan Gong
, Lance Fite
, Tomoyuki Harashima
, Ron Pucherelli
, Lou Dellarosa
, Scott Lafleur
, Sujit Chatterjee
, Rajesh P.K.
, Jeffrey Joe
, Sebastien Wojda
, Rachel Fite
, Robyne Powell
, Nathan Wall
, Bailey Brent
, Ross Burgess
, Sean Mahoney
, Alexander Fleisig
, Cory Rogers
, George Meppadath Kurian
, Nedy Acet
, Teju Aloysius
, Renjith Chundakkad
, Maciek Gliwa
, Shajo John
, Maharshi Joseph
, Chris Kirshbaum
, Manish Kumar
, Roy Margalit
, Prasanjib Nag
, Laure Retif
, Aljo Thomas
, Drago Avdalovic
, Benjamin Balistreri
, Linda Bork
, Joe Bowers
, Riyad C.M.
, Prashanth Cavale
, Alessandro Ceglia
, Matthew Clubb
, Alberto Corral
, Denis Couchon
, Cassidy Curtis
, Sunil Dutta
, Cameron Fielding
, W. Jacob Gardner
, Shaun Graham
, Rex Grignon
, Marty Havran
, Todd Heapy
, David Hubert
, Yujin Ito
, Ewan Johnson
, Fadi Basem Kandah
, Morgan R. Kelly
, Robert Koo
, Benjamin Lishka
, Wesley Mandell
, Erik Mattson
, Bryce McGovern
, Aju Mohan
, Devika Vinayak Nagarkar
, Matthew Nealon
, Yuko Okumura
, Tyler Phillips
, Carlos Fernandez Puertolas
, Scott Raymond
, Xavier Riffault
, Carlos M. Rosas
, Albert Rubio
, Jason Ryan
, Jason Spencer Galsworthy
, David Torres
, Stacey Truman
, Craig Van Dyke
, Nideep Varghese
, Sondra Verlander
, Karen L. Whitaker
, Catherine Yuh Rader
, Andy Bialk
, Marek Kochout
, Kathy Zielinski
, Kevin Andrus
, Guillermo Careaga
, Mark Donald
, Rani Naamani
, Mark Roennigke
, Jon Gutman
, Ludovic Bouancheau
, Drew Adams
, Manuel Almela
, Jason Anastas
, Line Korsgaard Andersen
, Manuel Aparicio
, Julien Bocabeille
, Jamaal Bradley
, Dave Burgess
, Chris Capel
, David Couchariere
, Michelle Cowart
, Steve Cunningham
, Donnachada Daly
, Bill Diaz
, Raffaella Filipponi
, Martin P. Hopkins
, Steve Horrocks
, James Hull
, Michael Kiely
, Eric Lees
, Stephen Melagrano
, Irene Parkins
, Gabriele Pennacchioli
, Rebecca Perez
, Jason Reisig
, Jean-Francois Rey
, Ben Rush
, Jason Schleifer
, Bill Tessier
, Theodore Anthony Lee Ty
, Dan Wagner
, Michael C. Walling
, Alexis Wanneroy
, Greg Whittaker
, Benjamin Willis
, Minhee Choe
, Rose Ibiama
, Patrick Bonneau
|
Jenerik Mühendisi
|
Geoff Foster
|
Editör
|
Nick Fletcher
|
Set Yapımcısı
|
Chad Hammes
|
Renk Zamanlayıcı
|
Jim Passon
|
Oyuncu Seçimi
|
Leslee Feldman
, Christi Soper
, Mollie Gamo
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Dennis Leonard
|
İlave Efekt Geliştirme
|
Geefwee Boedoe
|
Karakter
|
Mark Burton
, Tom McGrath
|
Set Tasarımı
|
Carlos Zaragoza
|
Görsel Geliştirme
|
Travis Koller
, Bryan Gregg LaShelle
, Stevie Lewis
, James Wood Wilson
, Sam Michlap
, Kenard Pak
, Chin Ko
, Erwin Madrid
, Lindsey Olivares
, Goro Fujita
|
Görsel Efektler
|
John Allwine
, Nishant Khanna
, Mark Theriault
, Dave Strick
, Kyle Maxwell
, Fangwei Lee
, Yash Agrawal
, Madhavaro Bheesetti
, Yiqun Chen
, Jacob K. Melvin
, Adarsh Abraham
, Fazil Ahmed
, Matt Akey
, Nishok Alagesan
, Benjamin Andersen
, Dane Anderson
, William E. Arias
, Prashant Arora
, Ashin Ashroff
, V. Balaji
, Ken Ball
, Jasper M. Baltzersen
, Zsoka Barkacs
, Greg Beckman
, James Bennett
, Sucheta Bhatawadekar
, Shiben Bhattacharjee
, David Juan Bianchi
, Pete Billington
, Nafees Bin Zafar
, Thomas Bittner
, Ryan Borah
, Sahaya Ramesh Bosco
, John Braunreuther
, Gregory Brentin
, Billy Brooks
, Vijay Bundela
, N. Joseph Burnette
, Kristopher Campbell
, Craig Cannon
, Kevin Carney
, Onny P. Carr
, Vikas Chandel
, Sarah Jane Chin
, Aaron Conover
, Stephen Timothy Cooney
, Kevin Crandell
, Ashish Dantu
, Gilbert Davoud
, Daniel Dawson
, Antoine Deschamps
, Praveen Ushus Dev
, Justin Dobies
, Kirsten Drummond
, Vaibhav Dube
, Daniel Eaton
, Kevin Edwards
, Angela Ensele
, Valentina Ercolani
, Morgan Evans
, Julien Forest
, Brian Gee
, Nandhini Giri
, Francesco Giroldini
, Shane Glading
, Greg Gladstone
, Caroleen Green
, Laura Grieve
, Christopher Grutzmacher
, Dorien Gunnels
, Anisha Gupta
, Tyler Ham
, Todd Jansen
, Ian Jenkins
, Gregory Jennings
, Ardie Johnson
, Tobin Jones
, Mayank Kanyal
, Sandy Kao
, Carl Kaphan
, Matthew Kemper
, Abhijit Khanvilkar
, Oth Khotsimeuang
, Soumya Khurana
, Soo Kyung Kim
, Michel Kinfoussia
, Jennifer Leigh King
, Steven Kirchner
, Keith Kolod
, Robert Kopinsky
, Brian Kulig
, Stanley Kwong
, Dilip Lalwani
, Kenny Lam
, Erin Lehmkühl
, Greg Lev
, Penny Leyton
, Linhan Li
, Lyndon Li
, Igor Lodeiro
, Amber Stewart Lunderville
, Marco Marquez
, Tony Masiello
, Nicole Mather
, Steve McGrath
, Mark A. McGuire
, Phil 'Captain 3D' McNally
, Zeki Melek
, Ryan Michero
, Cliff B. Mitchell
, Cristian Moras
, Stephanie Mulqueen
, Rahul Nair
, Gaku Nakatani
, Ronman Yiu Yan Ng
, Stephan Osterburg
, Alex Patanjo
, Mitul Patel
, Dhruva Pathak
, Matthew Paulson
, Andrew Pearce
, Katie Van Maanen
, Ranjan Kurian Periakottil
, Scott B. Peterson
, Jason Pomerantz
, Gabriel Portnof
, Sebastien Potet
, Dagan Potter
, Aitor Prieto
, Nitin Punchail
, Shanmuga Raja
, Rajarajan Ramakrishnan
, Aneel Ramanath
, Manesh Ramasubramanian
, John P. Rand
, Vanitha Rangaraju
, Jason Rickwald
, Frank Ritlop
, Eli Rod
, Andre Rodriguez Sr.
, Max Rodriguez
, Milton E. Rodriguez-Rios
, Eric Roth
, Afonso Salcedo
, Nico Sanghrajka
, James Sathre
, Adrian Scherger
, Chellappan Senthilkumar
, Armando Sepulveda
, Javed Iqbal Shaikh
, Aayush Sharma
, Hannah Sherman
, Amy Shimano
, Dmitry Shklyar
, Romain Simonnet
, Nikhil Sinha
, Aaron Smith
, Geri Smith
, Kirill Smolskiy
, Jung Jin Song
, Lana Chen Sun
, Ben Sutherland
, Osamu Takehiro
, Don Taylor
, Ryan Michael Todd
, Stacey Truman
, John Truong
, Adrian Tsang
, Lisa M. Tse
, Amy Rebecca Tucker
, Kevin Turcotte
, Benjamin Venancie
, Brent Villalobos
, Sharanya Viswamani
, Dick Walsh
, Jason Waltman
, Jeff Wang
, Victor Wang
, Diana Marie Wells
, Joshua West
, Andrew Wheeler
, Jeffrey Wike
, Jeong Won Jang
, Ken Yao
, Ramakrishna Yerramsetty
, Emily Yi
, Ji Hyun Yoon
, Doug Yoshida
, Alfred Young
, Phil Zucco
, Sagar Alodiya
, Kenny Chung
, Melanie Cordan
, Anthony Hodgson
, Julie Nelson
, David Rader
, Kevan Shorey
, Eunjin Suh
|
Görsel Efekt Editörü
|
Kevin Crandell
|
Karakter Tasarımcısı
|
Craig Kellman
|
Yapım Koordinatörü
|
Yimi Tong
, Caroline Robinson
, Swetha Madhavan
, Nandhini Giri
, Lauren Blackshear
, Deepak Kumar
, Tim Kwan
, Cathy Sitzes
, Aubrey Millen
, Sumit Verma
, Laura C. Bowers
, Stephanie Huber
, Judah Mambu
, Casey Sword
, Victor Fuste
, Cate Celso
, Allie Habeeb
, Monalisa Kar
, Shashank Ashok Kulkarni
, Jonathan B. Lee
, Kyle Milardo
, Eric Michael Miller
, Stephanie Quan
, Bobbak Sabet
, Ben Zaehringer
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Greg Lev
, Aaron Smith
, Ken Ball
, Ronman Yiu Yan Ng
, Gabriel Portnof
, Milton E. Rodriguez-Rios
, Gaku Nakatani
, Igor Lodeiro
|
Modelleme
|
John P. Rand
, Angela Ensele
, Phil Zucco
, Steve McGrath
, Ardie Johnson
, Marty Havran
, Armando Sepulveda
|
Baş Animatör
|
Jason Spencer Galsworthy
, Kevin Andrus
, Rani Naamani
, Melanie Cordan
, Carlos Fernandez Puertolas
, Cassidy Curtis
, Cameron Fielding
, Guillermo Careaga
, Bryce McGovern
, Mark Roennigke
, Mark Donald
|
Işık Teknisyeni
|
James Sathre
|
Ses efektleri Editörü
|
Jeremy Bowker
, Mac Smith
, Dustin Cawood
|
2. Film Editörü
|
Tiffany Hillkurtz
|
Diyalog Editörü
|
Richard Quinn
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Will Files
, Gary Summers
|
Ses Tasarımcısı
|
Will Files
|
Müzik Editörü
|
Slamm Andrews
|
Yapım Sorumlusu
|
Emily Nordwind
, Camille Leganza
, Tracey Dispensa
, Rachnatp
, Cindy Azada Whitman
, Dawn Yamada
, Aditya Deosthale
, Christine Nguyen
, Meredith Narrowe
, Ryan Genji Thomas
, Jannette Eng
, David Edmunds
, Rakesh S. Patil
, Philip Cohen
|
Dış Sesler
|
Sean England
, Ronni Brown
|
Şive Koçu
|
Elizabeth Himelstein
|
Yapım Yöneticisi
|
Bonnie Lemon
, Tripp Hudson
, Beth Hofer
, Darci Zalvin
|
Genel
|
Nick Fletcher
, Matt Salkin
|