6.6

11 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (663 OY)

Tür

Korku

Ülke

Türkiye

Senaristler

Bekir Acar

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Orhan ile Sedat çocukluk arkadaşıdır. Yıllar sonra Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader'le birbirlerine aşık olup evlenirler. Sedat'ın yaptığı araba kazası üçünün de hayatlarının dönüm noktası olur. Sedat'ın oğlu Mehmet felç olur. Kader ise geçmişini hatırlayamaz. Orhan bu olay yüzünden Sedat’ı suçlar ve onunla bütün iletişimini keser. Sedat, duyduğu vicdan azabı ve yaşadığı tuhaf ürkütücü olaylar nedeniyle iyice dağılır. Orhan ise çok sevdiği ilk ve tek aşkı Kader'i kaybetmeme uğruna korkunç bir şey yapacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@qahraman-13 yazdı...

Paz, 31 Ara 2017, 20:33 (4 ay önce)

Gereksiz ,fazladan ses efektleri hariç güzel bi korku filmiydi. Aşırı saçmalık içermiyor. Sonu güzel bitti. Puanını hakediyor.

@brknss yazdı...

Çar, 11 Oca 2017, 19:05 (1 yıl önce)

10 / 10

Flim korku sinemasına özelliklede Türk korku sinemasına farklı bir bakış açısı kazandırmış bir film. İnsan beyniyle neredeyse alay eden, alışılmış cinli korku filmlerinin aksine farklı bir konu ele almış ve bence özellikle müzikleri yerinde kullanmış. Ancak tek sıkıtı korkmak için izliyorsanız istediğinizi bir kaç sahne hariç alamayacaksınız. Özellikle makyaj ve bilgisayar oynamaları biraz abartı kaçmış olabilir. Ama sinema yapımı olarak 10 üzerinden 9. Filimi izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Böyle filmler gelmeye devam etmeli.   Film de cinlerin insana musallat olmasından ziyade insanın cinlere musallat olması işlenmesi de harika olmuş.

@gaffarson yazdı...

Çar, 14 Eyl 2016, 02:50 (1 yıl önce)

0 / 10

Serilerde genelde ilk film muhteşem olur ve ardından gelen her filmin sırasıyla puanı düşer. bu zaten alışmış bir şey. Bu seride ise ikinci film ilkinin ötesine geçmişti ve beklentileri daha yükseltti. Serinin son filmi Cürmü aşk bence 2 den ötede değil ama vasat bir film ise kesinlikle değil. Oyuncular rollerinin hakkını yine fazlasıyla vermiş ve tanınmamış yüzlerin seçimi yine yönetmenin en büyük başarılarından biri bence.   Ne olursa olsun bu üçlemede çok başarılı işler çıkarılmış ve arşivlik filmlerde yer alması gereken bir yapıttır bana göre. Ben bu filmi de beğendim ama bir 2 olmadığı da ortada...7/10

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Siccin 3: Cürmü Aşk filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Siccin 3: Cürmü Aşk filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Siccin 3: Cürmü Aşk filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI