6.3

78 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.3 (223.686 OY)

KONUSU
Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite dersleri alırken bir yandan da Londra’da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Ancak ortaya çıkan yeni bir antik eser sonucu babasının kayboluşunu araştırma ... Devamı
Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite dersleri alırken bir yandan da Londra’da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Ancak ortaya çıkan yeni bir antik eser sonucu babasının kayboluşunu araştırmaya başlar ve son gittiği yeri ziyaret eder: Japonya kıyılarında bir yerde bulunan gizemli bir adadaki bir mezar. Birdenbire Lara kendini yalnızca keskin zekası, dirayeti ve inatçı ruhuyla silahlanmış bir halde, dezavantajlı bir durumda olduğu bir maceranın içinde bulur. Lara, bilinmeyene doğru yolculuk ederken, kendi sınırlarının ötesine geçmeyi de öğrenmelidir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
R

@rabiyentur

5 yıl önce

Yeminle bir ara oyun falan oynuyorum sandım o derece görsel efektleri andırıyordu. Hele ki yiğidimin bir koşuşu var mübarek süper hızlı bir şey sanırsın. Dağlara mı tırmanmadı, koca heriflere dayak mı atmadı, yıkılan taşların arasından o süper-hızlı koşuşuyla kurtulması yok mu beni benden aldı. Ölmeyi planlıyor musun diye bir sormak istedim ablaya. Bu kadar şeyden sağ çıkmak için ya ölümsüz olmak ya da ölümsüz olmak lazım. Kötü değildi ama woah da değildi.

@dmlabrb

5 yıl önce

angelina jolie ne zaman gitti bu seri o zaman bitti.
D

@dilekerd0gan

5 yıl önce

4.5 / 10

Filmin başında bir ablamıza basitçe nakavt olan sürprizlerle dolu Laramız cüsseli heybetli abilerimizle karşı karşıya gelir. Hatta kas dolu bir abbimizi, karnına saplanan şeyi çıkardıktan bir süre sonra bile çamurlu suda boğar ama öyle böyle bi boğma değil aklın almaz izlerken heyyt be dersin. Yıkılan dağların arasından koşusunu göreceksin, başrol olmasan nah kurtulurdun cinsinden. Seri film olacak besbelli, görelim seni Lara Croft! Kurtaracağın bir dünya ve başrol olmasan nah kurtulurdun başlıklı çekeceğin sahneler var.

@arif_kaya

5 yıl önce

5.4 / 10

Oyunculuk bir derece iyiydi ama klasik senaryo sanki
K

@kahramansmt

5 yıl önce

6.7 / 10

Düşük bütçeli İndiana Jones olmuş ama güzel olmuş. Vakit geçirmek için güzel seçim olur.

@shamur_musti

5 yıl önce

6.5 / 10

Güzeldi. Efektler biraz basit kalsa da izlenebilir seviyede. Tavsiye ederim.

@teslime_cesur

6 yıl önce

7 / 10

konusu saçma olsada güzeldi :)))

@bigamist

6 yıl önce

6.5 / 10

Hangi kafayla bu kadar karanlık film çekmişler acaba. The descent 3 izliyorum sandım bir ara.
SPOILER

Tomb Raider filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Tomb Raider filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Tomb Raider filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL