Yönetmen
|
Peter Glanz
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Eran Dinur
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Talia Mendillo
|
Butafor
|
Kris Major
|
Dolly Sorumlusu
|
Chris Jones
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Jodi Baldwin
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Mia Neal
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ashley Fox
|
Dış Sesler Editörü
|
Tom Ryan
, Wen Hsuan Tseng
, Linzy Elliot
|
Yardımcı Editör
|
Zachary A. Schwartz
|
Steadicam Operatörü
|
Dave Isern
|
İnşaat Koordinatörü
|
Richard Hebrank
|
ADR Editörü
|
Jac Rubenstein
, Julia Shirar
|
Diyalog Editörü
|
Jac Rubenstein
, Julia Shirar
|
Ses efektleri Editörü
|
Max Greene
, Wen Hsuan Tseng
, Alex Soto
|
Elektrikçi
|
Boris Cifuentes
, Ryan Minelli
, Blaise Miller
, Dobb Schreiber
, Mike Arisohn
, Dan Luebke
|
Ulaşım Şefi
|
Kevin Flynn
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Brent Poleski
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Wen Hsuan Tseng
, Alex Soto
|
Boom Operatörü
|
Jansen Lambie
, Max Stein
|
Set Sağlıkçısı
|
Peter Meccio
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Peter Krienbihl
|
Set Fotoğrafçısı
|
Bob Vergara
|
Set
|
Kenith Bruzzo
, Abe Altbuch
, Erinne Lukoniec
, Joaquin Padillo Miro
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Darren Sharkey
|
Set Şefi
|
Lucien Charles
|
Yapım Koordinatörü
|
Lauren Heath
|
Kameraman
|
Ari Issler
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Molly Shifferly
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Eric LaFranchi
|
Işık Asistanı
|
Samuel Herbig
|
Yapım Muhasebecisi
|
Eli Gurevich
|
1. Kamera Asistanı
|
George Tur
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Chris Carroll
|
Işık Şefi
|
Derek Gross
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Cherie Kroll
|
Editör
|
Sarah Flack
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Lewis Goldstein
, Tom Ryan
|
Baş Kuaför
|
Dennis Bailey
|
Yapım Sanatçısı
|
Rick Butler
|
Oyuncu Seçimi
|
J.C. Cantu
, Mary Vernieu
, Brandon Hemmerling
, Ali Merhi
, Jessica Kelly
|
Sinematografi
|
Ben Kutchins
|
Müzik
|
Jay Israelson
, Melissa Chapman
, Erik Nickerson
|
Üretim Hizmetleri
|
Neda Armian
, Sirad Balducci
, Uday Chopra
, Stone Douglass
, Chris Marsh
, Taylor Materne
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Nicole Wodowski
|
Set Dekorasyon
|
Amy Williams
|
Operasyon Yöneticisi
|
Marcelo Gandola
|
Ses Mikseri
|
Jerry Stein
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Jay Israelson
|
Hikaye
|
Peter Glanz
, Juan Iglesias
|
Senaryo
|
Peter Glanz
|
Görüntü Yönetmeni
|
Ben Kutchins
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Rick Butler
|
Makyaj Sorumlusu
|
Dennis Bailey
, Ashley Fox
, Gina Leone
, Mia Neal
, Nicole Wodowski
|
İkinci Birim
|
Eric LaFranchi
|
Yapımcı
|
Uday Chopra
, Neda Armian
|
Diğer
|
Matthew Vose Campbell
, Yara Caubet
, Wendy Cohen
, Jon Gordon
, Ben Hauck
, Lauren Heath
, Eddie Michaels
, Karl Sutherland
|
Dublörler Koordinatörü
|
Manny Siverio
|
Kostüm Tasarımı
|
Heidi Bivens
|
Set Yapımcısı
|
Sirad Balducci
|
Yönetici yapımcı
|
Taylor Materne
, Stone Douglass
, Chris Marsh
, Jonathan Reiman
|
Teşekkürler
|
Danny Gabai
, Darsi Monaco
|
Dublörler
|
Roy Farfel
, Robert Lee Harvey
, Manny Siverio
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Kevin Flynn
, David Conelli
|
Sanat Yönetimi
|
Lucien Charles
, Lindsey Copeland
, Bianca Siu Davies
, Cherie Kroll
, A.R. Brook Lynn
, Kris Major
, Talia Mendillo
, Marisa Umsawasdi
|
Senaryo Süpervizörü
|
Carol A. Compton
, Andrea Ulrich
|
Mekan Yöneticisi
|
Quincy Gow
, Jess Magee
, Tom Sexton
|
Editoryal Hizmetler
|
Ryan Bennett
, John Diesso
, Sean Dunckley
, Jamie Kirkpatrick
, Nick Monton
, Jaime O'Bradovich
, Tom Poole
, Zachary A. Schwartz
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jodi Baldwin
, Rachel Dainer-Best
, Ewa Noskowicz
|
Kamera Teknisyeni
|
Jonathan Beck
, Doug Durant
, Andrew Engert
, Derek Gross
, Dave Isern
, Ari Issler
, Frank Larson
, Erinne Lukaniec
, Caitlin Machak
, Joshua Miller
, Tod Olivieri
, Brent Poleski
, George Tur
|
Görsel Efektler
|
Jonathan Podwil
|
Ses
|
Shaun Brennan
, Lewis Goldstein
, Max Greene
, Eric Maldin
, Tom Ryan
, Julia Shirar
, Jerry Stein
, Wen Hsuan Tseng
, Alex Soto
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Lewis Goldstein
|
Genel
|
Mary Vernieu
, J.C. Cantu
, Heidi Bivens
, Sarah Flack
, Jamie Kirkpatrick
, Kenneth Fundus
, Shaun Brennan
, Rachel Dainer-Best
, Roy Farfel
, Frank Larson
, Tom Ryan
, Robert Lee Harvey
, Matthew Vose Campbell
, Ali Merhi
, Stayc St. Onge
, Wen Hsuan Tseng
, Brad Kenny
, Tom Poole
, Gina Leone
, Davide Biello
, Alden McLellan
, John Bonta
|