6.1

20 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (1.260 OY)

KONUSU
Köylerinde yaşadıkları sorunlardan yorulan Aziz ve Mızgin çifti, Batıda bir kasabaya yerleşir. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için hiçte kolay olmayacaktır. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mızgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalama ... Devamı
Köylerinde yaşadıkları sorunlardan yorulan Aziz ve Mızgin çifti, Batıda bir kasabaya yerleşir. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için hiçte kolay olmayacaktır. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mızgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalamayı ve çalışmayı öğreneceklerdir. Aziz deliler gibi aşık olduğu karısı Mızgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Ve Aziz çok sevdiği dünyalar güzeli eşi için Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin yardımı ile mucizeleri birbir gerçekleştirir.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

1 yıl önce

5.5 / 10

İlk filminde, küçükken geçirmiş olduğu bir havale sonucu bedeni hasar görmüş olan Aziz'in iyileşmiş olarak geri geldiğini görmüştü. Bu filmde iyileşme sürecini izlemekteyiz. Fakat ilk filme kıyasla başarı oldukça düşük geldi. İyileşme süreci yaklaşık 40-45 dakikada işlendiğinden bir kaç yan konu eklemek durumunda kalınılmış ve tek bir konuya odaklanıp drama yaşamak yerine bir kaç konu üzerinde dağılıyorsunuz.

Demek istediğim,Aziz'in iyileşme süreci dışında, Adara aşkı, öğretmenin geçirmiş olduğu kaza , öğretmenin kızının aşkı gibi konularla filmin fazla bölündüğünü düşünüyorum.
SPOILER

Mucize 2 Aşk filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mucize 2 Aşk filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mucize 2 Aşk filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL