Put Şeylere

(2017)

Put to the Things

Film 1 Saat 40 Dk. Dram Türkiye 23 Kasım 2018

6

23 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.2 (505 OY)

KONUSU
İstanbulun Cihangir semtinde yaşayan bir grup sanatçının zaten yeterince karmaşık olan ilişkileri, hayatlarına giren bir el kamerası nedeniyle iyice garip bir hal alır. Tüm kadınların aşık olduğu narsist bir yönetmen, birbirlerine kabloyla bağlı iki ev arkadaşı, aynı zamanda morg olan bir tiyatro sa ... Devamı
İstanbulun Cihangir semtinde yaşayan bir grup sanatçının zaten yeterince karmaşık olan ilişkileri, hayatlarına giren bir el kamerası nedeniyle iyice garip bir hal alır. Tüm kadınların aşık olduğu narsist bir yönetmen, birbirlerine kabloyla bağlı iki ev arkadaşı, aynı zamanda morg olan bir tiyatro sahnesi, ölüleri dirilten bir hemşire ve ekibin bazen sağ bazen sol, bazen de iki kolu olmayan torbacısı; Onur Ünlünün zaman ve mekanla oynadığı deneysel anlatısının kahramanlarıdır. Söz konusu kamera kimisi için iyi bir fırsatken kiminin sonunu getirecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
K

@kalender

6 yıl önce

1 / 10

Festivalde izledim, sonrasında ayık kafayla gelmeyen, zaten söyleşi için izleyicileri bekleten, sorulara abuk cevaplar veren (sorular da akıllıca değildi pek kabul) yönetmenin filmi. Kişisel saçmalıklar filme çekilmiş, itibar ediliyor olması da yönetmen sayesinde. Keşke sadece 10 dakikadan ibaret bir kısa film olarak kurgulansaymış diyebiliyorum. Bu şekilde ancak saçmalık ve vakit kaybı.

@ivalde

6 yıl önce

1.1 / 10

onur ünlü bu işi bıraksın

@benisakinceanla

6 yıl önce

8 / 10

çok zor bir film. kurgusal olarak ne onur ünlü'nün diğer işlerine ne de türkiye'de çekilmiş diğer filmlere benzemiyor. gidip izlemeye niyetli arkadaşlar sağlam kafayla gitsinler ve filmi anlamaya çalışmaktan çok hissetmek için uğraşsınlar.
SPOILER

Put Şeylere filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Put Şeylere filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Put Şeylere filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL