Online Vahşet

(2017)

Framed

Film 1 Saat 20 Dk. Korku ispanya 23 Ağustos 2019

2

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5 (231 OY)

KONUSU
Framed yeni çıkmış ve bir anda popüler olmuş bir cep telefonu uygulamasıdır. Youtubedan farklı olarak görüntüler canlı yayınlanır ve o sıradaki izleyici sayısı önemlidir. Ne kadar çok izleyici o kadar başarı! Durum böyle olunca ne kadar iğrenç, ne kadar açık hatta ne kadar vahşi görüntü yüklenirse o ... Devamı
Framed yeni çıkmış ve bir anda popüler olmuş bir cep telefonu uygulamasıdır. Youtubedan farklı olarak görüntüler canlı yayınlanır ve o sıradaki izleyici sayısı önemlidir. Ne kadar çok izleyici o kadar başarı! Durum böyle olunca ne kadar iğrenç, ne kadar açık hatta ne kadar vahşi görüntü yüklenirse o kadar çok seyirci gelmektedir.

Bu arada, bir grup genç bir veda yemeği için bahçe içinde, iki katlı bir kır evinde bir araya gelirler. Arkadaş gurubundan biri çalışmaya yurtdışına gidecektir. Partiye kız kardeşini de getirir. Gecede eski sevgilisi de vardır ve yeni bir çocukla gelmiştir. Havada zaten gerilim varken bir de davetsiz misafirler gelecektir. Sonradan gelen bu üç kişi geceyi kabusa çevirir. Bu davetsiz misafirlerin amacı Framedde izlenme rekoru kırmaktır ve bu yolda her türlü vahşeti yapmaya hazırdırlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ravenna

1 ay önce

2 / 10

Açıkçası senaryosu benimde sinir olduğum bir gerçeği sergileyeceği için izlemeye başladım.Günümüzün en büyük sorunlarından biri olarak gördüğüm sosyal meyda çılgınlığı ve bu yüzünden kafayı sıyıran tipler.Doğru ve dozunda kullanmayı birçok kişi öğrenemeyecek ve bu kişiler sanal alem yüzünden,zamanla gerçek yaşamın içinde varlığını yitirip kaybolup gidecek.Çok da yazık olacak!Ellerinde böyle güzel bir konu varken film bu acemilerin elinde bir şeye benzememiş.Oldukça amatör bir film.Kalitesizlik her anında kendini hissettiriyor.Bütün olan biten saçmalığa sadece yarım saat dayanabildim.
SPOILER

Online Vahşet filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Online Vahşet filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Online Vahşet filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL