6.9

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (8.894 OY)

Süre

2 Saat 32 Dk.

Ülke

İngiltere

KONUSU

Bu çok katmanlı dizi, "Ansatsuken" diye bilinen eskiden kalma dövüş stilinin son uygulayıcıları olduklarını bilmeyen Ryu ve Ken'in ıssız Japonya'da geleneksel savaşçı hayatı yaşadığı, gelişmelerini sağlayan yıllara dönüyor. Dizi, bu çocuklara ustaları Goken'in gizemli geçmişini ve Ansatsuken stilinin trajik, karanlık mirasını öğrenme yolculuğunda eşlik ediyor. Kaderleri değiştirilebilecek mi, yoksa tarih tekerrür mü edecek?

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@leobebetto yazdı...

Paz, 13 Eyl 2015, 14:10 (2 yıl önce)

Birileri yardım edebilir mi? Torrent linklerini bulamıyorum bu dizinin...Teşekkürler.

@delahoya yazdı...

Paz, 28 Ara 2014, 16:04 (3 yıl önce)

7.5 / 10

Tanınmamış bir kadroyla Street Fighter fanlarını ilk defa doyuran , hikayesine sadık kalarak herkesi şaşırtan düşük bir bütçeyle harika bir yapım olmuş... İlk sezonda Ken ve Ryu nun hikayesini ele alarak diğer sezonlarda diğer karakterleriyle süprizlere açık bir seri olacağı kesin...Oyuncular karakterlerle o kadar bağdaştırılmış ki şaşırmamak elde değil.Oyununu biraz olsa oynayanlar ve fanları için bulunmaz nimet diyerek devamını dört gözle beklemekteyim...

@osmancavlak yazdı...

Paz, 02 Kas 2014, 13:12 (3 yıl önce)

Gerçek hayranları kesinlikle tatmin edecek bir seri olmuş. Ryu, Ken, hocaları ve Akuma'nın gdoğru hikayesine sadık kalınarak; oldukça başarılı bir şekilde işlenmiş öyküsü var. Dövüş teknikleri ise oyundakilerin tamamen aynısı olarak yansıtılmış. Duruşları bile...   Ken ve Ryu'nun video oyundaki temalarının çaldığı sahneler oldukça keyifliydi. Birlikte NES'te, kumandasız televizyonda Megaman oynadıkları sahne ise geçmişe ait güzel bir ayrıntı olmuş. Ryu'nun kafa bandının beyazdan kırmızıya nasıl döndüğünü ve aynı dövüş eldivenlerinin nereden geldiğini de artık biliyoruz. 15'er dakikalık bölümler dışında kötü bir tarafı yok.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Street Fighter: Assassin's Fist dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Street Fighter: Assassin's Fist dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Street Fighter: Assassin's Fist dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI