2.8

51 OY
PUAN VER
5

IMDb: 3.7 (3.644 OY)

KONUSU

Rıza baş komiser önderliğinde çalışan polis memurlarının mesleki ve ailevi ilişkileri ele alınıyor.

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban

Oya Okar

Selin Koca...

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan

Merve Oflaz

Bahar Ayan

Zafer Ergin

Rıza Soylu

Şevket Çoruh

Mesut Güneri

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
O

@owencan

11 yıl önce

1 / 10

mistisizm ve felsefe yüklü bölümlerini izlemeden uyuyamadığım fantastik dizi. hüsnü ve ailesinin başından geçen gizemli olaylar favorim. ayrıca rıza babanın baba ünvanını nasıl aldığını acilen bir flashback veya sabitle açıklamalılar zira bu olay dizinin en büyük gizemi. yıllardır bu olayı merak etmekten uyku uyuyamadım.

@lowen

11 yıl önce

4.9 / 10

Aslında dizide çok sevdiğim oyuncular var Şevket Çoruh,Zafer Ergin,Filiz Taçbaş bunlardan bazıları ve önde gelenleri..Dizi iyi de başladı fakat sonra içinden çıkılmaz bir hal aldı..İstanbul'da ne kadar operasyon varsa ekibimiz orda asayiş,narkotik,kaçakçılık vs vs..Bir de her operasyon başarılı bu kadar çatışmanın içerisindesiniz,mermiler havada uçuşuyo bilmem kaç yıldır maşallah herkes turp gibi,zaten yaralananlarda 2 bölüme sapasağlam..Birde (aslında diziden beni nefret ettiren sebep) dizinin toplam bölümünün 5 katı kez tekrarı verilmiştir herhalde..Demek izleniyor ki veriliyor,bu da işin ilginç tarafı..Hani bu kadar tekrar verilmese hem oyuncuların da yüzü eskimez,hemde seyirci yeni bölümleri daha bi iştahlı bekler..
E

@efenndisiz

11 yıl önce

-olay yerine yakınız.

-polis. yat yere yat yat yat. at silahını.

-malum adrese ambulans gönderin.

-olay yerine yakınız.

-olay yerine yakınız.

-olay yerine yakınız.

-olay yerine yakınız

-olay yerine yakınız.


spoiler içerisinde yazdığım cümlerlerden ibaret olan, her bölümü hemen hemen aynı, artık kabak tadı vermeye başlayan dizi. özellikle suçlulara uygulanan şiddeti iyiymiş gibi gösteren bir dizi. kötü adamlara dayak atmak kurallara aykırı değilmiş gibi gösterilmekte.büyük ihtimalle izleyenlerin çoğu 'oh iyi oldu. haketti şerefsiz.' diye düşünse de yasalara aykırı davranışlar insanlara değilmiş gibi gösteriliyor. belki bu kısım gerçekleri yansıtıyor olabilir ama sonuçta kural, kuraldır. polislerin iş hayatları dışında yaşadıklarını yansıtması açısından, en azından benim bildiğim kadarıyla, başarılı.

@daw

11 yıl önce

Türk polisi bu kadar kurşun mu sıkıyor, her olaya bu kadar yakın yerlerde mi takılıyor vs diye soruları aklıma takan dizi.

@raphalleon

11 yıl önce

3.5 / 10

Artık insanları sıkmaya başladığını düşündüğüm bir dizi. Zamanında hiç kaçırmaz izlerdim lakin haftaiçi hergün oynata oynata bıktırdılar milleti. İdare eder bir dizi. 10-4.5
SPOILER

Arka Sokaklar dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Arka Sokaklar dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Arka Sokaklar dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL