7.5

32 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7 (2.059 OY)

KONUSU
İstanbul Emniyete bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilgeyi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilgeyle tanıştığı andan itibaren Sahirin önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aral ... Devamı
İstanbul Emniyete bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilgeyi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilgeyle tanıştığı andan itibaren Sahirin önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cokoprenses

2 yıl önce

4 / 10

İzlediğim dizi yada filmleri yarıda bırakmayı hiç sevmem, mutlaka sonunu getirmeye çalışırım. Ama bu diziyi izlerken acı çektiğimi farkettim ve yarıda bıraktım. İç sıkıcı...

@rei

2 yıl önce

3.5 / 10

Evet oyunculuklar fena değil, görsellik olarak iyi işlenmiş ama konu klişe. Dizi çok yavaş ilerliyor, birkaç bölümde bitebilirdi. Belki daha az bölüm olsaydı bu kadar sıkılmayacaktım izlerken. Benim için vakit kaybı oldu. Olmamış.

@selmass

4 yıl önce

8.5 / 10

İkinci sezonu hakeden bir dizi kesinlikle, zaten sanki devam edecekmiş gibi ucu açık bitti keşke devam etse.
İlk iki bölümüyle girişi biraz yavaş ama sürükleyici, üçüncü bölümüyle asıl konuya giriş yapıp usul usul ince ince işliyor dantelini biraz karanlık bir dantel tabi. Diyaloglar, karakterlerin ilişkileri hem sıcak hem soğuk ama tam kararında.
Oyuncular iyi, İlker Kaleli çok yakışmış ve yakıştırmış aynı zamanda, Neslihan Atagülün rolüne tam oturduğunu düşünmüyorum karakter biraz üzerinde büyümüş gibi ama çok da sırıtmıyor, Lale Mansuru da çok sevdim rol tam ona yazılmış gibi diğer oyunculara söyleyecek bir şey yok hepsi de iyi tabiki.
Müzikleri unutmamalı güzeller çünkü.
Ben beğendim izlenmesi gerek.

@martiuctu

4 yıl önce

8 / 10

Cem Karaca şarkılarının fena halde yakıştığı dizi. İlk 3 bölüm itibariyle oldukça sürükleyici.
SPOILER

Dip dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Dip dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Dip dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL