Mustafa Hakkında Herşey

(2004)

Everything About Mustafa

Film 1 Saat 59 Dk. Dram, Gerilim Türkiye 19 Mart 2004

7.2

280 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.5 (9.570 OY)

KONUSU
Mustafa’nın örnek bir yaşamı vardır. İyi bir işi, mükemmel bir eşi ve dünya güzeli bir çocuğu. Fakat bu eşsiz yaşamı bir kazayla aniden darmadağın olur. Karısı yabancı bir adamla trafik kazası geçirmiş ve hayatını kaybetmiştir. Sır dolu yabancı ise hastaneye kaldırılır.

Mustafa karısının adamla ola
... Devamı
Mustafa’nın örnek bir yaşamı vardır. İyi bir işi, mükemmel bir eşi ve dünya güzeli bir çocuğu. Fakat bu eşsiz yaşamı bir kazayla aniden darmadağın olur. Karısı yabancı bir adamla trafik kazası geçirmiş ve hayatını kaybetmiştir. Sır dolu yabancı ise hastaneye kaldırılır.

Mustafa karısının adamla olan ilişkisini öğrenemek için çılgınca bir plan yapar. Fikret adını taşıyan genci kaçırıp şehirden uzak bir yere götürür, böylece karısının gizli yaşamı hakkındaki detayları zorla da olsa öğrenecektir. Fakat bu gerilim dolu ilişki sonucu kendi hakkında da bazı gerçeklerin farkına varacaktır. Ve olaylar kısa sürede kontrolden çıkar!

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kiyoik

8 yıl önce

yıllar önce sırf Nejat İşler ve Fikret Kuşkan oynadığı için izleyip, senaryosuna vurulduğum filmdir :))

@dilek06

9 yıl önce

2.7 / 10

eleştirilere bakıp beklentimin çok yüksek olmasından dolayı herhalde hiç beğenmedim :-(
H

@hepileri

11 yıl önce

çok güzel film eyvallah ama sanki ismi biraz zorlama olmamış mı ?

@enik_kral

11 yıl önce

çağan ırmak bu filmde bence en can acıtan hikayeyi, film içinde film gibi yapmış. hani bazen sizi çok iyi tanıyan birisi misal anneniz size bir bakış atarda anlarsınız ya ne demek istediğini işte bu filmde bunun en iyi örneği var.... çağan ırmak’ın filmlerinin bu denli başarılı olmasının en büyük sebeplerinden biride anladım ki oyuncu tercihleri....
D

@dharmaproject

12 yıl önce

O kadarda abartılacak bir film değil açıkçası. Ha nasıl dı iyiydi ama hayatımda izlediğim en iyi fill falan bana pek inandırıcı gelmiyor. Filmde en ilginç ve sevdiğim olay mustafa'nın abisi'nin karakteri, ölmesi ve daha sonra Mustafayı rahat bırakmamasıydı. Sağlamdı yani oralar. Bir de finalin daha iyi bir şekilde olmasını beklerdim, standart eski türk filmleri gibi bitirdiler. Tavsiye ederim izleyin, birşey kaybetmezsiniz.

@jadeyit

12 yıl önce

Bir taksi sahnesi vardı.. Ben minnacıkken anlamamıştım orda ne oldu ne bitti.. Şimdi biliyorum :))

Bayağı sağlamdı iyiydi iyi...
H

@helen22

13 yıl önce

9.5 / 10

izlediğim en iyi Türk filimlerinden biri çok başarılı olmuş sahneler.

@ecezkc

13 yıl önce

6 / 10

Çağan Irmak keşke tarzını Gişe kaygısı yaşamadan sürdürebilseymiş. Senaryosundani,oyuncularından çok etkilendiğim bir Türk filmiydi. Bu filmle Çağan Irmak'a saygı duyardım ancak gişe kaygısı yaşayan bir yönetmenin sinema aşığı biri olmadığı düşüncesinden bu filmide gölgeledi. Ancak evet kabul etmek lazımki başarılı bir yapıt...

@gokhansal

13 yıl önce

10 / 10

Abartmayayım ama hayatımda izlediğim en kaliteli ve en iyi Türk filmiydi.Hatta o kadarki izleyip beğendiğim çoğu Amerikan filminden de iyiydi.

film ablamın tavsiyesiydi,yıllar sonra izleyebildim.Film müziklerini mor ve ötesinin yapması ve filme çok uymasıda beni etkilemiş olabilir.iyi seyirler dilerim izlemeden gelmeyin yanıma
P

@persus

13 yıl önce

10 / 10

Çağan Irmak'ın en sevdiğim filmidir. Hakketiği gişe başarısını ise yakalayamamıştır. Fikret kuşkan ve nejat işler'in oyunculuğu harikadır.

Filmde kullanılan klasik müzik parçaları ise aranmaktadır. Bilen mesaj atarsa sevinirim.
P

@pekipis

14 yıl önce

SPO

odanın içindeki abi gerçekten korkutucudur.

SPO

@dehsett

15 yıl önce

Fikret Kuşkan\'ı kendimce keşfettiğim ilk filmdir. Sonra da zaten bir filmde/dizide Fikret Kuşkan varsa kalitelidir demek benim için alışkanlık oldu.
SPOILER

Mustafa Hakkında Herşey filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mustafa Hakkında Herşey filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mustafa Hakkında Herşey filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL