6.9

17 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (10.439 OY)

KONUSU
15 yaşındaki bir çocuk, ailesinin Londra’dan Devon’a taşınması sonucu bütün arkadaşlarıyla olan ilişkisini yitiriyor. Günleri sıkıntıyla geçerken ailesini incelmeye başlıyor. Anesi hamile, babası saldırgan, ablası da aktif seks hayatını kardeşiyle paylaşan biri Babasının ablasıyla ilişkisi olduğunu ... Devamı
15 yaşındaki bir çocuk, ailesinin Londra’dan Devon’a taşınması sonucu bütün arkadaşlarıyla olan ilişkisini yitiriyor. Günleri sıkıntıyla geçerken ailesini incelmeye başlıyor. Anesi hamile, babası saldırgan, ablası da aktif seks hayatını kardeşiyle paylaşan biri Babasının ablasıyla ilişkisi olduğunu öğrenen çocuk, kendinden çok yaşlı biriyle ilk seks deneyimini yaşıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ravenna

2 yıl önce

Benim için izlemek oldukça sancılı ve zor oldu diyebilirim. O kadar sinirlendim ve çocuklar için üzüldüm ki sinir sistemim çöktü. Psikolojik olarak fazlasıyla zorlayıcı olduğundan herkesin kaldırabileceği bir film değil. İzlemeye başlarken kendinizden emin olun. Böyle mikroplar neden nefes alır ki ? Gerebin gidin !

@naksidil

6 yıl önce

Gerçek hayattan uzak kalmış arkadaşların filmi sapıklıkla nitelendirmesi gayet normal bir yaklaşım.Çocuklarına fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayarak, kendini haklı çıkarmaya çalışan babanın sonunu merak ediyorum.

@desmond

11 yıl önce

Film konusu itibariyle rahatsızlık veren bir film. Filmde işlenen ensest denen bu rezillik ne yazık ki toplumumuzda da var. Ama hiç konuşulmak istenmiyor, sanki yokmuş gibi davranılıyor. Böyle bir iğrençliğe maruz kalanlar da utançlarından kimseye söyleyemiyorlar ve bunu yapan sapıklar da aynen devam ediyorlar. Oysa ki olması gereken bu sapıkların önce adalete teslim edilmesi, sonra da topluma açıkca ilan edilmeleri. Bu rezilleri toplum tanımalı ki, birkaç yılla hapisten yırttıklarında herkes yüzlerine tükürsün. Tekrar filme dönersek, THE WAR ZONE, ensest denen rezilliği en açık haliyle ortaya koyan sağlam bir film...
SPOILER

Savaş Alanı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Savaş Alanı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Savaş Alanı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL