Dağınık Yataklar

(2009)

Unmade Beds

Film 1 Saat 37 Dk. Komedi, Dram İngiltere

9.1

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (2.405 OY)

KONUSU
Çıkış filmi Tutkal’ın ardından, Ocak 2009’da Sundance’te yarışan Dos Santos imzalı bu ikinci film, Londra’nın kozmopolit doğu bölgesinde geçen, sevgi, kaybetmek, kimlik arayışı, cinsellik ve dostluk hakkında, çarpıcı bir görselliğe sahip, acı-tatlı bir hikaye. Yirmi yaşındaki saf İspanyol delikanlı ... Devamı
Çıkış filmi Tutkal’ın ardından, Ocak 2009’da Sundance’te yarışan Dos Santos imzalı bu ikinci film, Londra’nın kozmopolit doğu bölgesinde geçen, sevgi, kaybetmek, kimlik arayışı, cinsellik ve dostluk hakkında, çarpıcı bir görselliğe sahip, acı-tatlı bir hikaye. Yirmi yaşındaki saf İspanyol delikanlı Axl, onu küçükken terk eden babasını bulmak için Londra’ya gelir. Ama babası yerine, yeraltında kaçak ve komün yaşamı süren bir cemaatle, türlü ırklardan ve kültürlerden gelen özgür ruhlu insanlarla tanışır. Bu kişilerden biri de yakın zamanda aşka ve kadere olan inancı altüst olmuş, güzeller güzeli Belçikalı Vera’dır. Axl ile Vera’nın yolları rock gruplarının sahne aldığı "Kayıp Eşyalar" adlı bir gece kulübünde kesişir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@lavn

8 yıl önce

zaman zaman aklıma gelen film,her tercihin arkasında durmalıdır insan tarzı.mr. nobodyi sevdiyseniz sevebilirsiniz.biraz bohem,karartıda var.
SPOILER

Dağınık Yataklar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Dağınık Yataklar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Dağınık Yataklar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL