6.7

107 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.1 (50.173 OY)

KONUSU

11:14’te gerçekleştirilen bir kazayla açılan yapım, bağımsız gibi gözüken birden fazla olayı sondan başa doğru anlatıyor. Ve bir kazayla bağlanan olayların nasıl şekillendiğini ve birbirini nasıl etkilediğini izlemeye başlıyoruz. Ve bu süreç bizi herşeyin başladığı ana götürüyor.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@mavimilena

3 yıl önce

7.9 / 10

Geriye doğru ilerleyen olaylarla baştan sona merak içerisinde izlediğim çok sürükleyici bir film. Gayet başarılıydı. Tavsiye ederim, keyifli seyirler.

@hanife08

7 yıl önce

bu filmde ölen kızın annesi ve markette çalışan kızımız hariç herkesin suçu var ya da en azından suça ortaklığı var. çok güzel filmdi açıkçası olay örgüsü çok akıcı gitti.

@vfv

12 yıl önce

11:14 Fimindeki olaylar belli bir aşamalılık göstermese de bağımsız bir şekilde Modüler olarak sunulsada Farklı zamanlardaki olayların birbirleriyle bağlantısı var. Yapacagımız bir hareket başka bir olayı tetikleyebilir. Bu açıdan filmde kullanılan yöntem sinemada pek yaygın değildir. Bunu ilk olarak kullanan DDe palmadır. Yılan gözler adlı filminde kullanmıştı. Kimlik İdentity adlı filmin ilk kısımlarında da vardı.Bu filmden sonra yapılan Bakış açısı adlı filmde de var. Bu filmdeki olaylar ve zaman kavramı üzerinde düşünmenize gerek yoktur.Zaten olaylar bir şekilde bir yerlerde birbirine bağlanacaktır. Tabi bu detaylar dışında filmin anlamlı bir senaryosu oldugunu düşünüyorum. Bizim yapacagımız bir eylem in başka olayları tetiklemesi aslında bizim sadece kendi hayatlarımızdan değil başkalarının hayatlarından da sorumlu oldugumuzu gösteriyor.Eğer dışarıdaysanız bu böyledir. Bir kişi arabasını dikkatle kullanmassa başkasının hayatının yo
... Devamı
11:14 Fimindeki olaylar belli bir aşamalılık göstermese de bağımsız bir şekilde Modüler olarak sunulsada Farklı zamanlardaki olayların birbirleriyle bağlantısı var. Yapacagımız bir hareket başka bir olayı tetikleyebilir. Bu açıdan filmde kullanılan yöntem sinemada pek yaygın değildir. Bunu ilk olarak kullanan DDe palmadır. Yılan gözler adlı filminde kullanmıştı. Kimlik İdentity adlı filmin ilk kısımlarında da vardı.Bu filmden sonra yapılan Bakış açısı adlı filmde de var. Bu filmdeki olaylar ve zaman kavramı üzerinde düşünmenize gerek yoktur.Zaten olaylar bir şekilde bir yerlerde birbirine bağlanacaktır. Tabi bu detaylar dışında filmin anlamlı bir senaryosu oldugunu düşünüyorum. Bizim yapacagımız bir eylem in başka olayları tetiklemesi aslında bizim sadece kendi hayatlarımızdan değil başkalarının hayatlarından da sorumlu oldugumuzu gösteriyor.Eğer dışarıdaysanız bu böyledir. Bir kişi arabasını dikkatle kullanmassa başkasının hayatının yok oluşuna sebeb olabilir. Tabi biz tüm olaylardan sonra üzülmüyoruz aslında.Bunun sebebi yönetmenin tüm karakterleri Bir nevi suçlu, hatalı, günahkar gibi göstermesinden. Yönetmen çok genç yaşta böylesi başarılı, anlamlı ve teknik anlamda iyi olan bir film çekmiştir ve taktir edilmelidir.Ki bu olaylar bize mizahi bir şekilde sunulmuştur. Hani güler misin ağlar mısın durumu oluşuyor .Tavsiye edilir. Oyuncu kadrosu da çok iyi zaten. 10/ 8.0

@maytere

14 yıl önce

7.5 / 10

benden 7.5

@foolmood

14 yıl önce

5.1 / 10

buyrun tanışalım ben foolmood memnun oldum.kesişen öykülerin vasat televizyon filmi formatında bir örneği daha.
K

@kenn

15 yıl önce

6.1 / 10

Güzel film .Herkezin beklentisine bağlı lakin izleyipte 6 dan aşağı not vericek insan tanımam bu filme :)

@dukkimki

16 yıl önce

amores perrosla karşılaştırılması saçmadır çünkü bu film çerezliktir.. Ağır bi film olma çabası yoktur.. çok da keyifli bi filmdir..
C

@crimean

16 yıl önce

8.1 / 10

inarritu filmlerini seven bünyeleri pek kesmeyeceğini düşündüğüm film. benzer bir kurguyla hazırlanmıştır. sıkmadan izlenebiliyor fakat bi amorres perros yapmıyor.
SPOILER

11:14 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

11:14 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

11:14 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL