6

189 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (157.607 OY)

KONUSU
Charles Barkley ve Patrick Ewing gibi NBA yıldızlarının yeteneklerini ele geçiren kötü yaratıklarla Looney Tunes kahramanları bir basketbol maçında karşı karşıya gelirler. Kahramanlarımız ünlü NBA oyuncusu Michael Jordan’dan yardım isterler. Dünyanın hatta evrenin bu en büyük basketbol devinin yardı ... Devamı
Charles Barkley ve Patrick Ewing gibi NBA yıldızlarının yeteneklerini ele geçiren kötü yaratıklarla Looney Tunes kahramanları bir basketbol maçında karşı karşıya gelirler. Kahramanlarımız ünlü NBA oyuncusu Michael Jordan’dan yardım isterler. Dünyanın hatta evrenin bu en büyük basketbol devinin yardımıyla bakalım bu maçı alabilecekler mi? Bugs Bunny, bu yeni ve pahalı macerasında Nerdluck’lara karşı bir maçta mücadele etmek için dostlarını biraraya topluyor. Nerdluck’lar, dünyaya uzaydan gelmiş olan garip yaratıklar ve ele başları Swackhammer karanlık düşüncelere sahip. Swackhammer’ın amacı, Looney Tune’ları, kendi eski yerleşim merkezleri olan Moron dağına yollayarak dünyada egemenlik kurmak.. Bu yarı çizgi/yarı gerçek filmde Bugs Bunny ve NBA’li arkadaşlarının Nerdluck’lara karşı olan mücadelesini izliyoruz. Özellikle basket karşılaşması sahnelerinin heyecanıyla dikkat çeken yapımda Michael Jordan ve Stan Podolak başrolleri paylaşıyorlar.
Michael Jordan

Michael Jo...

Wayne Knight

Stan Podolak

Billy West

Bugs Bunny...

Dee Bradley Baker

Daffy Duck...

Theresa Randle

Juanita Jo...

Danny DeVito

Mr. Swackh...

Brandon Hammond

Ten-Year-O...

Larry Bird

Larry Bird

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@gmzprcl

4 yıl önce

Küçükken canımız sıkıldıkça açıp bunu izlerdik kardeşimle. Hatta televizyonda verirlerdi, onu da izlerdik. Güzeldir, izleyiniz.
D

@dwayde

7 yıl önce

6.5 / 10

Animasyon sinemaya gerçek oyuncuların katılımı açısından öncü bir filmdir. Buradaki puanı çok düşük geldi gerçekten, türünde oldukça başarılıydı halbuki.

@vfv

8 yıl önce

kaç kere izledim bilmiyorum yine olsa yine izlerim.
A

@aaydin

8 yıl önce

Sinemada izlediğimi hatırladığım ilk filmlerden. Bu nedenle bendeki yeri ayrıdır. :)

Animasyon ile gerçek karakterlerin birleştirilmesi konusunda ilklerden biridir ayrıca.
K

@kaskal

10 yıl önce

hepimizin bildiği looney tunes karakterlerinin ilk kez bir arada toplanıp güzel şeylere adım attıkları bir film ve birşey daha söylemek istiyorumki bu film şuan izlediğimiz stuart little,alvin ve sincaplar tarzı filmlerin başlangıcıdır...
SPOILER

Space Jam filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Space Jam filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Space Jam filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL