8.2

156 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.5 (146.107 OY)

KONUSU
Spartacus: Gods of the Arena, Starz kanalınca hazırlanan bir mini dizi ve Spartacus: Blood and Sand’in "prequel"idir. İlk gösterimi 21 Ocak 2011 tarihinde yapılacaktır. Seri, Capua Şampiyonu olan Gannicus isimli gladyatörü konu edinecektir. Oyuncu kadrosunda orijinal seriden Lucy Lawless Lucretia’yı ... Devamı
Spartacus: Gods of the Arena, Starz kanalınca hazırlanan bir mini dizi ve Spartacus: Blood and Sand’in "prequel"idir. İlk gösterimi 21 Ocak 2011 tarihinde yapılacaktır. Seri, Capua Şampiyonu olan Gannicus isimli gladyatörü konu edinecektir. Oyuncu kadrosunda orijinal seriden Lucy Lawless Lucretia’yı, John Hannah Batiatus’u, Peter Mensah Oenomaus’ı ve Manu Bennettise Crixus’ı canlandıracaktır. Andy Whitfield ise Spartacus rolüyle bulunacaktır.

Gods of the Arena projesi, Blood and Sand’in başrol oyuncusu Andy Whitfield’da Hodgkin-dışı lenfoma teşhis edilince ortaya çıkmıştır. Serinin yaratıcısı ve yapımcısı olan Steven S. DeKnightbu altı bölümlük mini dizinin orijinal dizinin flashbacki olacağını belirtmiştir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@codingmylife

5 yıl önce

7.7 / 10

tam burada finaller yüzünden yarıda bırakmıştım sonrada devam edesim gelmemişti. Oda arkadaşım benden görüp diziye başlamıştı yan tarafımda arada gözlerim kayıyordu ama nedense devam etme isteğim ölmüştü.

@melisa81

11 yıl önce

1. sezonu bitirdikten sonra 2. sezondan bir kuplecik izlemiştim ki bunun ara mini sezon tadında bir şey olduğunu öğrendim. ve 2 bölüm izledikten sonra açıkçası çok beğendim.

spartacuscüğüm biraz daha kara murat tadında yani düzgün, temiz, efendi aile çocuğumuzken gannicus’a bakıyorum allahsızın önde gideni. ben sevdim.

gannicusla doctorenin karısının seviştiği sahne ve akabindeki bölüm sonu sahnesinde gözlerimizi yaşartmıştır.

@consuela

11 yıl önce

7.5 / 10

Ses tonuna, saçının rengine hayran olduğum adam Gannicus'u seriye dahil ettiği için Blood and Sand'e yama niteliğinde de olsa seviyorum bu diziyi.

@darkscream

14 yıl önce

Batiatus Hanedanı ve Gladyatörlerinin geçmişlerini gayet güzel anlatmışlar hatta Andy Whitfield'a kanser teşhisi konmasının belki de tek güzel yanı olmuş bu mini-dizi.(töbe töbe?! ...muck tahtaya vur!!!)

..."at least the gods remove cock from fucking ass"

edit: O kadar tahtaya vurduk tahta kalmadı vuracak be. Rest in peace Andy.
E

@efenndisiz

14 yıl önce

8.6 / 10

blood and sand'e göre daha kötü olmuş. dizi erotik sahneleri sayesinde hiç yabancı dizi izlemeyen insanları bile kendine çekti. blood and sand'de bu sahneler o kadar gözümüze sokulmuyordu. arenada seyircilerin arasından pat diye soyunup 1-2 saniye görünen biri, kutlamalar esnasında şehri gösterirken camdan fırlayan çıplak bir kadın ya da yine aynı kutlamalarda sokağın kenarında cinsel ilişkiye giren iki insan gibi anlık sahnelerle göze batmıyordu bunlar. ancak sanırım erotik sahnelerin izleyiciyi çektiğini anlamış olacaklar ki bu sahneler azalıp yerine erotizm dozajı daha fazla olan sahneler gelmiştir. prequel sezon ile birlikte blood and sand'in 2. sezonunu uzun bir süre daha izleyemeyecek olmamız spartacus'u unutturmak sanırım. 2.sezon başladığında 1 yıldan fazla bir süre olacak. bu süre yüzü unutmamız için yeterli olur mu bilmiyorum.

@havlayankuzu

14 yıl önce

Bildiğin yama dizi. Blood and Sand'in esas oğlanı, lenfomaya yakalanınca izleyiciyi soğutmamak adına çekilmiş gibi duruyor. Zaten 6 bölüm planlanmış. Benim esas merakım esas oğlan ölürse falan ne yapcaklar ? Tarih kitaplarını mı değiştirirler ? Dizi 21.y.y.da geçse estetik ameliyat falan ayağıyla kotarırsın da, şimdi o da olmaz. Yeni oyuncu ekleseler de komik durur.

Normal şartlar alında bu diziyi 2014'ten evvel izleyemezdik. Spartacus biterdi araya iki ay girerdi sonra bunu sürerlerdi piyasaya. Millet ne aç mülayim ?

Kana doymak zor tabi :)))

Bir de bu dizi sağolsun, millet bir "prequel" ezberlemiş gidiyor. Üniversite ortamlarının sanırım bu aralar en çok kullanılan kelimesi oldu. Prequel aşağı prequel yukarı. Millet yakında kızına oğluna isim de yapar. Garip ülkede yaşıyoruz lan.

Saygılar.

@paez

14 yıl önce

9.1 / 10

batiatus son sahnede "bir gün bu yaptıklarımız karşılığını alacaz" deyip gülümsedikten sonra lucretia ve batiatus'un kanlar içinde yer yattığı, arkadan spartacus'un sesinin yükseldiği sahneye geçmesi enfes oldu. tam aklımdan geçen olaydı, bahtiyar oldum. spartacus'un sesini de özlemişiz be.
SPOILER

Spartacus: Gods of the Arena dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Spartacus: Gods of the Arena dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Spartacus: Gods of the Arena dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL