7.2

11 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (12.362 OY)

KONUSU
Hot in Cleveland, her biri hayatla farklı şekillerde hesaplaşan Los Angeleslı üç sevimli kadının aynı anda hem sıradan hem de sıradışı bir kent olan Clevelanda uzanan komik macerasını anlatıyor. Kocasından henüz boşanan yazar Melanie, Hollywood yıldızlarının güzellik uzmanı olduğunu iddia eden Joy v ... Devamı
Hot in Cleveland, her biri hayatla farklı şekillerde hesaplaşan Los Angeleslı üç sevimli kadının aynı anda hem sıradan hem de sıradışı bir kent olan Clevelanda uzanan komik macerasını anlatıyor. Kocasından henüz boşanan yazar Melanie, Hollywood yıldızlarının güzellik uzmanı olduğunu iddia eden Joy ve 27 yıldır rol aldığı pembe dizinin sona ermesinin ardından bir tür kariyer bunalımına giren ikinci sınıf oyuncu Victorianın hayatları, Parise giderken Cleveland kentine acil iniş yapmalarıyla değişir.
İlk başta şanslarına lanet okusalar da, Clevelandda onlara kadınlıklarını hissettiren sayısız erkek olduğunu fark edince orada kalmaya karar verirler. En azından bir süre için. Asıl eğlence ise, Melanienin tuttuğu evde kendini hizmetli olarak tanıtan 80lerindeki Polonyalı Elka ile tanışmalarından sonra başlıyor. Elka rolünde, bir televizyon efsanesi olarak hafızalara kazınan Altın Kızlar dizisinde Rose Nylund karakterine hayat veren muhteşem Betty Whiteı izleyeceğiz.Whitea Dizinin ana karakterleri Valerie Bertinelli (Melanie), One Day at a Time adlı diziyle tanınan Valerie Bertinelli (Melanie), Frasierın Daphne Moonu Jane Leevesi (Joy) ve Just Shoot Menin çatlak Nina Van Hornu Wendie Malick (Victoria) eşlik edecek.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rinustalarin

8 yıl önce

Denk geldikçe izlediğim bir dizi, ancak her denk geldiğimde kahkahalar atıyorum.

Teknik açıdan zaten rakibi yok, yarı doğaçlama, canlı kayıt vb.... Günümüz koşulları için önemli bir ++++.

Denk geldiğinizde mutlaka izleyin, eminim komik şeyler yakalayacaksınız.

Saygılar.

@aslinim

9 yıl önce

muhteşem bir komedi :):)

@chocolatblanc

10 yıl önce

pek de gerenk yokmuş bunu çekmeye aslında

@havlayankuzu

11 yıl önce

Frasier isimli güzel dizinin, paranormal hatunu Daphne Moon rolüyle İngiliz Aksanının en lezzetli tatlarını bize sunan; Jane Leeves'i yeniden görmek bile yeterli bir sebep diziyi izlemek için.

Aslında, diziyi izlemek için çok da sebep yok. Üç New-York kraliçesinin, Cleveland'da yaşadıkları tezat, komik. Ama o kadar. Yani Sex and the City güzelleri, Samsun'a gelse ne olur, onun gibi bir şeyi konu alıyor. Pek sevmedim ben.

Jane Leeves'in o sevimli aksanını özledim ama dizide o aksanı kullanmıyor. O üzücü,adıma.

Unakıtan'ın hatun gibi, "Rabbim Cleveland dedi" ha ha ha.............

Komiksiniz lan.
SPOILER

Hot in Cleveland dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hot in Cleveland dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hot in Cleveland dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL