8.4

47 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.5 (76.814 OY)

KONUSU
Dizi genel olarak C.K.nın hayatını konu alıyor; onu bir sahne-komedyeni olarak tanıtıyor ve sahne dışındaki hayatını yeni boşanmış iki kız babası olarak anlatıyor. Her bölüm birbiriyle ilgili olan ya da olmayan iki hikayenin yanı sıra standup-komedisinden kesitleri veya Louie ve terapisti arasında g ... Devamı
Dizi genel olarak C.K.nın hayatını konu alıyor; onu bir sahne-komedyeni olarak tanıtıyor ve sahne dışındaki hayatını yeni boşanmış iki kız babası olarak anlatıyor. Her bölüm birbiriyle ilgili olan ya da olmayan iki hikayenin yanı sıra standup-komedisinden kesitleri veya Louie ve terapisti arasında geçen konuşmaları içeriyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@havlayankuzu

6 yıl önce

kendi kendini dışlayan,yabancı "modern" nsanının,özünden kopma çabası kendi komedisini yaratıyor. Yolda yürüyen bir adamın ışıklara göre yönlenmesi kırmızıda durup yeşilde geçmek zorunda kalması ve her kırmızı ışıkta durmaya her yeşil ışıkta da geçmeye meyletmesi...bu komiktir mesela. Her şeyin en iyisine ve en mükemmeline layık olduğunu düşünen bir şehir insanının, tanımaya olanak dahi vermediği garip ve ilginç insanların dünyasını görmeden,kör,sığır bir yaşam sürüyor oluşu...bu da çok ama çok komiktir misal.

Yaşam halbuki ne kadar güzel ve ne kadar komik. Ay çok komik derler ya öyle işte. Evet çok komik lan ! Komik !!
M

@meltemceyhan

8 yıl önce

9.3 / 10

Yer yer depresif ve karanlık da olabilen, çok kaliteli ve özgün bir komedi dizisi.

@cozyapiciel

8 yıl önce

eleştiriler, abartılar tam yerinde, louis c. k.in tüm özgüveniyle kendine güvensizliğini yazdığı ve yönettiği dizi. samimi,zekice, sevimli, müthiş komik. bence stand-uplarından bile daha başarılı (tamam daha fazla güldürüyo olabilirler ama napalım.) başucuma alma eşiğindeyim.

@strange_fm

9 yıl önce

9 / 10

güldürürken kaşındıran bir dizi. kıllandırıyor da aynı zamanda. cidden.

@ahmetcekingen

9 yıl önce

9.7 / 10

seinfeld'le başlayan, curb your enthusiasm'la ilerleyen akımın yeni nesil temsilcisi. sahneler arası stand up kısımlarıyla seinfeld'i, insanlarla iletişimde curb your enthusiasm'i, kariyer konusunda extras'ı andırıyor. gerçeklik konusunda ise hepsinin bir adım önünde.
SPOILER

Louie dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Louie dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Louie dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL