8

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (367 OY)

KONUSU
Elimizde anne babasının işi yüzünden lise hayatına tek başına bir pansiyonda başlamak zorunda kalan; ama aslında bu durumdanhiç de şikayetçi olmayan Usa Kazunari var. Usa felaket şeklinde nitelendirdiği ortaokul yıllarını geride bırakıp, liseye geçişini yeni başlangıçlar yapmak adına bir fırsat olar ... Devamı
Elimizde anne babasının işi yüzünden lise hayatına tek başına bir pansiyonda başlamak zorunda kalan; ama aslında bu durumdanhiç de şikayetçi olmayan Usa Kazunari var. Usa felaket şeklinde nitelendirdiği ortaokul yıllarını geride bırakıp, liseye geçişini yeni başlangıçlar yapmak adına bir fırsat olarak görüyor. Huzurlu ve rahat geçecek yeni günlerinin mutluluğu ile dolup taşan Usa, tam zarif ve kültürlü bir kızla tanışma hayalini aklından geçirirken kütüphane kitap okuyan Ritsu Kawaiyi görüyor ve gördüğü gibi Erosun okuyla vurulması bir oluyor.

Aynı gün okulda gördüğü ve aşık olduğu Ritsu Kawai'nin de bu pansiyonda kalacağını öğreniyor. Böylece maceramız başlıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@warmageddon

2 hafta önce

8 / 10

Karakterlerin her birini ayrı ayrı sevdiğim, komedisi keyifli, çizim kalitesi yüksek, 2. sezonun gelmediğine ayrı üzüldüğüm, tam tadında bir yaşamdan kesit serisi.
SPOILER

Bokura wa minna kawaisou dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bokura wa minna kawaisou dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bokura wa minna kawaisou dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL