8.1

113 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (2.957 OY)

KONUSU
Üç karısı, 36 çocuğuyla köyden şehre asker arkadaşı İsmai’in(Halit Akçatepe) yanına gelenMemnun Kaygısız(Ercan Yazgan), iş bulana kadar onun yanında kalmak üzere evlerine yerleşir. Karısı Zeynep’lesakin bir hayat yaşayan İsmail’in, Kaygısız ailesi evlerine girdikten sonra tüm yaşamı değişir. Memnun’ ... Devamı
Üç karısı, 36 çocuğuyla köyden şehre asker arkadaşı İsmai’in(Halit Akçatepe) yanına gelenMemnun Kaygısız(Ercan Yazgan), iş bulana kadar onun yanında kalmak üzere evlerine yerleşir. Karısı Zeynep’lesakin bir hayat yaşayan İsmail’in, Kaygısız ailesi evlerine girdikten sonra tüm yaşamı değişir. Memnun’un iş bulup başka bir eve taşınma konusundaki kaygısızlığı, onlarca çocuğun gürültüsü ve 3 karısının yaptıkları İsmail’i ve karısını çileden çıkarsa da bir türlü evden kovamazlar.

Memnun’un büyük oğluEleman(Yalçın Avşar), bir restoranda eleman olarak çalışmaya başlar ve orada çalışan Burcu’ya aşık olur. Burcu, mahallenin kabadayısıKültigin’in(Şoray Uzun) kızkardeşidir.

Dizinin favori karakterleri olan 3’lü çete haraç alma, adam dövme ve Burcu’yu koruma gibi rutin işlerle uğraşırken bir yandan Memnun’la uğraşmayı da ihmal etmezler. Memnun’un en eski karısıSabriye(Ayşen Gruda) oto tamircisiYılmaz Usta’nın(Yılmaz Köksal) yanında yardımcı olarak çalışır.

Kaygısızlar’ınen komik taraflarından biri konuyla alakasızabsürtesprilerin dizi boyunca figüran oyuncular tarafından amatör oyunculuklarla yapılmasıdır. herhangi bir olayın ortasında, birden bir figüran oyuncu diziye girip genelde tek bir cümleyle lafını söyler ve oradan kaybolur.

Kaygısızlar senaryosunu Tükenmez Kalem Grubu’nun yazdığı Türk televizyon dizisinin ismidir. Televizyonda sırasıyla Star Tv, Kanal 6, Star Tv ve Kanal D kanallarında yayınlanmıştır.
Ercan Yazgan

Memnun Kay...

Halit Akçatepe

Berber İsmail

Ayşen Gruda

Sabriye Ka...

Çiçek Dilligil

Kafiye Kay...

Betül Arım

Terbiye Ka...

Şenay Gürler

Romalı Cazibe

Soray Uzun

Kültigin

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

4 ay önce

8 / 10

Zamanında izlediğim en iyi türk dizilerinden biridir. Her tipleme ayrı bir başarıdır. Sağlam esprileri barındırır ve izlerken insanı hiç sıkmaz. Bir başka açıdan ülkenin en çok kaygı derdinden arınması gerektiği dönemde çıkmış olması da belki bu dizinin bu kadar sevilmesinde bir etkendir. Sanki şu sıralar da böyle bir diziye ihtiyaç var gibi...
O

@ozcangazan

10 ay önce

Gelmiş geçmiş en efsanevi komedi dizileri arasında yer alır Kaygısızlar 36 çocuk 3l kadınlı bir aile komedisidir.
S

@sanli_goztepe

1 yıl önce

10 / 10

Eskilerden en sevdiğim dizidir şüphesiz çok komikti.
B

@bb_king

8 yıl önce

8.3 / 10

okeye 4. ararlamış gibi elemanı dövmeye 4. aramaları puahahhahaha alkdhlahdiahd
E

@efenndisiz

10 yıl önce

en iyi dizilerimiz arasında olduğunu düşünüyorum. artık neden bu kadar başarılı diziler yapılmadığına da anlam veremiyorum. kültigin, eleman gibi karakterlerin yanında eleman’ın patronu, tamirci, gibi çok renkli karakterlere sahipti.

@raphalleon

11 yıl önce

3.5 / 10

Geçliğimin en güzel dizilerinden birisidir diyebilirim. Hostes ve Kültigin’in aralarındaki ilişki çok komediydi. Kültigin’in Hostes için yaptıkları da çok komikti. En başarılı karakterler bence Kültigin ve Memnundu.
1

@1925

11 yıl önce

binlerce sahne geliyor aklıma bu diziye dair. en başarılısı star’da yayınlanan ilk bölümleriydi. sonradan kanal d’de, star’da, orada burada değişik oyuncularla vs. denendi ama o ilk sezonki tadı yakalayamadı...

kültigin’in hostes’e mektup yazdığı sahne de fenaydı.
C

@caglacamel

11 yıl önce

-spoiler-

eleman: taksiii !

taksi şöforü: yolcuuu

-spoiler

@yorgun_nihilist

12 yıl önce

8.9 / 10

kültiginin çetesi vardı bu dizide,çok hoş tiplemelerdi vay be.
SPOILER

Kaygısızlar dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kaygısızlar dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kaygısızlar dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL