7.4

40 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.3 (34.235 OY)

KONUSU

Acımasız bir virüsün İskandinavya nüfusunu kırıp geçirmesinden altı yıl sonra, iki kardeş güvenli bir yer ve sorularına yanıt aramak için kurtulan diğer gençlere katılır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zemzem

11 ay önce

İyi konuya sahip olup ilk sezondan sonra batıran yapımlardan birisi daha başka bir seçeneğiniz varsa onu değerlendirin. 2. sezondan sonra rasmus süper kahramana dönüşüyor.

@tiamath

1 yıl önce

5 / 10

Bir sonraki sezon biraz daha toparlar ümidiyle izledikçe daha kötü bir senaryo ve yapımla karşılaştığımız bir dizi. Orijinal bir konu nasıl heder edilir işte bu dizi onu aktarıyor. Bir yağmur sonucu yayılan virüsten kurtulmak için bir şekilde bir yerlere sığınmış olan insanların mücadelesini işleyen dizinin ilk baltalandığı nokta, ilk sezonun bitiminde sanki ellerinde hiç konu kalmamışcasına rasmusun virüsü kontrol edebilmesi ve onları hissedebilmesi gibi ütopik güçlere geçmesi oldu. Tek izleme sebebim, kısa süreli ve az bölümlerden oluşmasıydı.

@calypso

2 yıl önce

Senaryo güzel ama o kadar saçma ve kötü işlenmiş ki..off bu ne ya diyerek izledim.
K

@karindesenjack

3 yıl önce

İzlemeyin bence.

@tsunabi17

3 yıl önce

5 / 10

Küçük mantık hataları olsa eyvallah ama insanın gözüne soka soka hataların olması insanı pes ettiriyor.Etkilenebileceğiniz tek şey konusunu okumak.İzlemeyin bence tavsiye etmiyorum.Ya da izleyin sizde farkedersiniz zaten...

@stonr

3 yıl önce

4.8 / 10

Hissettiğim doyurucu bir tane bile özellik olmadı dizide. Bu türe(post apokaliptik) ilgim olduğu için konusunu görür görmez başladım fakat son derece başarısız bir yapım çıktı. İlk bölümden itibaren türlü saçmalıklar mevcut. Yine de onlara rağmen sabırla, belki sonraki bölümde, belki sonrakinde toparlar biraz diye diye saflıkla, sezonu bitirmiş bulundum. Başarısız yönlerini sıralayıp uzatmaya gerek görmüyorum. Kesinlikle önermiyorum.
SPOILER

The Rain dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Rain dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Rain dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL