7.3

641 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (903.530 OY)

KONUSU
Koca bir uyuşturucu zulası, iki milyon dolarlık bir para ve iki ceset... Kötü giden bir uyuşturucu pazarlığından geriye kalan bu tehlikeli ’üçlü’den, parayı alarak kaçan Moss, peşinden son derece kanlı ve şiddet dolu bir macerayı da sürükleyecektir.

Coen Kardeşler’in en hit filmlerinden Fargo’nun n
... Devamı
Koca bir uyuşturucu zulası, iki milyon dolarlık bir para ve iki ceset... Kötü giden bir uyuşturucu pazarlığından geriye kalan bu tehlikeli ’üçlü’den, parayı alarak kaçan Moss, peşinden son derece kanlı ve şiddet dolu bir macerayı da sürükleyecektir.

Coen Kardeşler’in en hit filmlerinden Fargo’nun ne oranda izlerini taşıdığı merak edilen yeni bir Amerikan suç filmi olarak karşımıza çıkan No Country for Old Men, 2007 Cannes Film Festivali’nde büyük ödül için yarışanlardan...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
S

@skywasbruised

8 ay önce

8.8 / 10

Öyle bir film ki her izleyişimde ne olacağını bildiğim halde gerginliğin tavan yaptığı telefon sahnesinde yüreğim ağzıma geliyor.

@wingsofgod

1 yıl önce

8.6 / 10

final vasat sanki aceleye getirirmiş gibi ancak geri kalan senaryo güzel ve iyi düşünürmüş. oyunculuklara diyecek yok zaten. güzel bir filmdi ama kült mü? -kesinlikle hayır

@paleman

1 yıl önce

Bir arkadaşımın ısrarı üzerine izlemiştim. İyiki de izlemişim. Gerçekten de gerilimi bir saniye bile düşmeyen bir film. Javier Bardemi gerilim filmlerinde hiç hayal edemiyordum ama olmuş adam baya olmuş hatta.
W

@whatever

3 yıl önce

7.1 / 10

Öyle öldüm bittim çok iyi film olmasa da bu tarz sevenler için başarılı bir film. Bunu seven hodejegerne’yi (2011) de sever muhtemelen.

Hadi yine iyisiniz köftehorlar kaptınız tertemiz film önerisini.
K

@kahramansmt

3 yıl önce

7.5 / 10

Jake Gyllenhaal’ın ’’Gece Hayvanları’’ filminde olduğu gibi aslında bir iç hesaplaşmanın oluşturduğu film. Sadec izleyenlerin anlamayacağı anlamak için izleyenlerin keyif alacağı bir film. Başrolümüz Sheriff Ed pek ortada görünmesede tüm hikaye ona ait.

@gizlerprensi

3 yıl önce

10 / 10

Llewelyn : Geri gelmezsem, anneme onu sevdiğimi söyle.
Carla : Senin annen öldü, Llewelyn.
Llewelyn : Ne yapalım, o zaman kendim söylerim.
K

@korkut07

4 yıl önce

gerçekten eşsiz bir film herkes izlesin

@rasteduh

5 yıl önce

8.5 / 10

bana göre coen kardeşler her filmlerinde bıkkın, yaşam ve varoluş tarafından sıkıştırılmış insanları işliyorlar. bu filmde de bu sıkışıklığın ve bıkkınlığın farklı karakterlerde şekillenişini izliyoruz. bence bütün karakterlerin amacı eğlenmek. dünyanın anlamsızlığını anlamlandırma çabaları. karakterlerde bunu yapıyor film boyunca. kendi doğrularının doğruluğunu sınayıp kim kazanacak onu görmeye çalışıyorlar. kimin kazandığına gelirsek kazanan ağır darbe de almış olsa zeka ve iradeyi oynayan katilimiz. dünyaya paraya ve insanlara karşı verdiği mücadelede ona eşlik eden yine kapitalist dünyanın zenginliği olan çeyreklikti.

@ruby

5 yıl önce

sinematografisiyle beni buyuleyen film.
T

@tendopain

6 yıl önce

katil dışında filmde numara yok.Bu kadar aptal bir film sonuda hayatımda görmedim
S

@slevin23

7 yıl önce

4.5 / 10

Javier Bardem filmin en önemli kısmı. onun canlandırdığı karakter olmasa film izlenmez sanırım. diyaloglarda çarpıcı ama filmi güzel bir film yapmak için yeterli değil. Film bi kaçış öyküsü ve bi anda bir bir sonlanan bi öykü.

@vfv

7 yıl önce

Aldıgı övgüleri hakeden bir yapım oldugunu düşünüyorum. Agır ilerlediğini söyleyenler var fakat bu filmiş ilerleyişi de çok farklı. Karakterlerine önem veren ve saygı duyan hikayesine ve olaylara son derece özen gösterilerek hazırlanmış harika bir filmdir. Filmde dikkatimi çeken şey ise hiç müzik kullanılmamıştır. Coen kardeşlerin tarzını sevenler ve sevmeyenler çok fazla. Tarantino gibi kendi tarzlarını kabul ettirmiş degerli yönetmenler. Son western filmleri gibi (İz peşinde) sıradan gibi görünen fakat olayları ve karakterleriyle fazlasıyla farklı bir film ve 4 dalda altın küre ödüllerine aday olmuş bir filmdir. Filmde ilgili tek çözemediğim nokta daha dogrusu kafamı karıştıran tek yer Son bölümleriydi. Ayrıca Coen kardeşler her zaman oldugu gibi Kendi yönettikleri bu filmin senaryosunu yine kendileri yazmışlar ve yapımcılıgını da kendileri üslenmişler. Karakterler üzerindeki gösterdikleri özen de Başrol oyuncusuna yanılmıyorsam oskar
... Devamı
Aldıgı övgüleri hakeden bir yapım oldugunu düşünüyorum. Agır ilerlediğini söyleyenler var fakat bu filmiş ilerleyişi de çok farklı. Karakterlerine önem veren ve saygı duyan hikayesine ve olaylara son derece özen gösterilerek hazırlanmış harika bir filmdir. Filmde dikkatimi çeken şey ise hiç müzik kullanılmamıştır. Coen kardeşlerin tarzını sevenler ve sevmeyenler çok fazla. Tarantino gibi kendi tarzlarını kabul ettirmiş degerli yönetmenler. Son western filmleri gibi (İz peşinde) sıradan gibi görünen fakat olayları ve karakterleriyle fazlasıyla farklı bir film ve 4 dalda altın küre ödüllerine aday olmuş bir filmdir. Filmde ilgili tek çözemediğim nokta daha dogrusu kafamı karıştıran tek yer Son bölümleriydi. Ayrıca Coen kardeşler her zaman oldugu gibi Kendi yönettikleri bu filmin senaryosunu yine kendileri yazmışlar ve yapımcılıgını da kendileri üslenmişler. Karakterler üzerindeki gösterdikleri özen de Başrol oyuncusuna yanılmıyorsam oskar ödülünü getirmişti. 10/ 7.5

@bscglclk

7 yıl önce

8.3 / 10

Girdap gibi içinize çekıyo sizi. Ah Javier ah javier.
W

@williamwallace

7 yıl önce

7 / 10

javier bardem in oyunculuğu dışında pek de bir numarası olmayan bir film.
H

@hamdicakir

7 yıl önce

ehehe biri müzikleri harika demiş. filmde müzik yok :D

seviyorum sizi, canlarım.

@darkscream

6 ay önce

ahahaha credits’deki müzik çok iyi ama.
SPOILER

İhtiyarlara Yer Yok filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İhtiyarlara Yer Yok filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İhtiyarlara Yer Yok filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL