6.4

49 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.9 (69.974 OY)

KONUSU
Bliss,Texas’ın Bodeen kasabasında ikamet eden bir lise öğrencisidir. Bağımsız Rock (İndierock) tutkunu bu genç kız,birçok bakımdan çevresiyle sorun yaşamaktadır. Bliss,banliyö hayatının sıradan ve hizipçi ahlakıyla baş etmenin yollarını ararken, birgün Austin civarında paten (roller) müsabakalarının ... Devamı
Bliss,Texas’ın Bodeen kasabasında ikamet eden bir lise öğrencisidir. Bağımsız Rock (İndierock) tutkunu bu genç kız,birçok bakımdan çevresiyle sorun yaşamaktadır. Bliss,banliyö hayatının sıradan ve hizipçi ahlakıyla baş etmenin yollarını ararken, birgün Austin civarında paten (roller) müsabakalarının yapıldığını öğrenir. (Son derece sert kavgaların yaşandığı,dönel bir pist üzerinde cereyan eden ve ekseriyetle rocker hatunlar tarafından icra edilen yerel bir spor) Bliss,aradığı şeyi bulmuştur. Kendisi gibi insanlar arasında,yapmacıklıktan uzak gerçek kankalar onu beklemektedir.

Eski bir güzellik kraliçesinin tacını ve tahtını ardında bırakarak asi bir patenci haline gelişinin hikayesi. Ellen Page yine isyankar, kabına sığmayan genç kız rolünde.

havlayankuzu
Elliot Page

Bliss Cave...

Marcia Gay Harden

Brooke Cav...

Kristen Wiig

Maggie Mayhem

Drew Barrymore

Smashley S...

Juliette Lewis

Iron Maven

Zoë Bell

Bloody Holly

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

3 yıl önce

6.5 / 10

Yer yer klişe, biraz ergen işi, ağırlıklı olarak ise "kız kıza eğlenelim" filmi olmuş. Hem baba-kız, hem anne-kız ilişkisi oldukça sıcak aktarılmış. Genel olarak haftasonu izlemelik, eğlenceli bir hikaye diyebilirim. Bu şekilde bir paten sporu olduğunu bilmiyordum. Yan rollerde Drew Barrymore, Kristen Wiigg, Juliette Lewis ve Jimmy Fallon gibi tanıdık isimler görmek güzel. Müzikler de çok başarılı. Ellen "Elliot" Page ise her zamanki tatlılığındaydı. Sanırım ben en çok "Razer" karakterini sevdim.

@mrsdance

11 yıl önce

Çok beğendiğim filmlerden biri. Bunun sebebi ise filmdeki rekabetten çok renkli karakterleri. Her birini ayrı ayrı çok sevdim. Çok başarılı eğlenceli bir yapım. Tavsiye ederim, iyi seyirler.

@whisperofblue

12 yıl önce

Ben yaşımın verdiği heyecanla yazıyorum :)

Çok, çok sevdim filmi. Sıcacık. Bir kızın başına gelebilecek her şeyi kısa kısa anlatıyor.

Ayrıca Ellen Page gözlüklü bile güzel. Kıskanmaya başladım kendisini.
O

@outcast

14 yıl önce

7.5 / 10

Tam eğlencelik bir film olmuş.:) Ellen Page'e olan hayranlığım giderek artıyor.
SPOILER

Patenci Kızlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Patenci Kızlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Patenci Kızlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL