6.8

144 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (224.351 OY)

KONUSU
DİKKAT! Diziyle alakalı ayrıntılı bilgi içerir.

Yerkürenin tümünde bir güneş tutulmasının karanlığı çöktüğünde, Hindistan’da bir genetik profesörü (Mohinder Suresh) aramızda üstün güçlere sahip kişlerin yaşadığına dair gizli kuramı keşfetmek üzere kaybolan babasının peşine düşer. Genç bir hayalpere
... Devamı
DİKKAT! Diziyle alakalı ayrıntılı bilgi içerir.

Yerkürenin tümünde bir güneş tutulmasının karanlığı çöktüğünde, Hindistan’da bir genetik profesörü (Mohinder Suresh) aramızda üstün güçlere sahip kişlerin yaşadığına dair gizli kuramı keşfetmek üzere kaybolan babasının peşine düşer. Genç bir hayalperest (Peter Petrelli)siyasetçi olan ağabeyini (Nathan Petrelli) kendisinin uçabildiğine ikna etmeye çelışır. Okuduğu lisenin amigosu olan genç bir kız (Claire Bennet)kendisini hiçbir şeyin yok edemediğini öğrenir. Las Vegas’ta bir striptizci (Niki Sanders)küçük oğluna (Micah Senders)bakabilmek için geçim derdiyle uğraşırken aynadaki görüntüsünün bir sırrı olduğunu keşfeder.Bir kanun kaçağı (D.L Hawkins)kendisini iki kez eliden kaçırmış polis teşkilatı atlatmayı sürdürür. Geleceğin resmini çizebilen yetenekli ve genç bir sanatçı (Isaac Mendez)uyuşturucu bağımlılığı yüzünden hem kendi hem de kız arkadaşıyla (Simone Deveaux)olan ilişkisini mahfetmektedir. Mestleğinde şansı yaver gitmeyen ve sokak devriyesi olan bir polis memuru (Matt Parkman)insanların düşüncelerini okuyabilme yeteneği sayesinde kendisini asla yakalanamayan bir seri katilin peşinde bulur.Japonya’daki bir ofis çalışanıysa (Hiro Nakamura) aşırı güçü iradesiyle zamanı durdurabilmektedir. Ve hepsinin ortak bir kaderleri vardır ki, o da dünyayı kurtaracak olmalarıdır.
Milo Ventimiglia

Peter Petr...

Hayden Panettiere

Claire Bennet

Sendhil Ramamurthy

Mohinder S...

Masi Oka

Hiro Nakamura

Zachary Quinto

Gabriel "S...

Jack Coleman

Noah Bennet

Adrian Pasdar

Nathan Pet...

Greg Grunberg

Matt Parkman

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@dr-hugo-strange

5 yıl önce

Yeni başlıyorum bikaç bölüm izledim saracak gibi beni

@tnetennba

6 yıl önce

6 / 10

Geri dönüyor, her yeni haberde çılgın atıyoruz. Lütfen ilk sezonu gibi kaliteli devam etsin. NOLUR.
S

@sonofneptune

6 yıl önce

8 / 10

1.sezonu efsane, 3.sezonu da müthiş olan ve son sezonda inanılmaz düzeyde saçmalayarak biten bir dizi. Yine de fantastik diziler arasında yeri ayrıdır.
L

@law0101

7 yıl önce

oyuncu kadrosundaMadeline Zimaneden yok merak ettim,filmografisindede yok,bilen varsa beri gelsin.
T

@turan-sert

9 yıl önce

9 / 10

bu dizi iyiydi ama sonra ne oldu? niye karekterler arası switchler yaşandı? Bir kar balkonuna basıp yarıktan aşağı uçarcasına nasıl bitti? anlamadım. Yazık.

@tnetennba

10 yıl önce

6 / 10

Bu kadar güzel bir dizinin, güzel bir işleyişin bir anda bka sarması ve hemen akabinde bitmesi... Son sezona "Hiro" sayesinde katlanmıştım, o derece. Başlamayın derim, zira son sezona doğru geldikçe "Neydi ne oldu?" deyip kendinizi duvardan duvara vurursunuz.
E

@efenndisiz

10 yıl önce

Artık tekrara bindiği için bitirilmesinin doğru bir karar olduğu kanaatindeyim. Hiro ve Sylar karakterleri için katlandım lakin yeter artık dedirtmiştir.

@paradigma

10 yıl önce

6 / 10

Dandik bir kurgusu olan dizi. Genelde kararsız bir tipimdir ama mevzubahis Heroes olunca o özelliğimden heman sıyrılıveriyorum ve dandikliğini var irademle haykırıyorum, her şerde bir hayır varmış demek.
G

@gulucuk

10 yıl önce

8 / 10

benim çok sevdiğim dizilererden briydi ve çok da güzeldi fakat sanırım artık yeni sezon çıkmayacakmış :(
K

@kalbimdengelens

11 yıl önce

1. sezon sonuna doğru çok saçmalamaya başlamıştı, 2. sezonda zaten rastgele çekilmiş gibiydi. Bıraktım bende izlemeyi. Bilmiyorum devam edeyim mi öneren var mı? izleyecek dizi sıkıntısı çekiyorum şu günlerde.
K

@kremedios

11 yıl önce

8.7 / 10

mükemmel bir kurgusu olan dizi. izlenmeli.
SPOILER

Heroes dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Heroes dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Heroes dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL